polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 czy chcecie miec jeszcze dzieci?

Go down 
+7
Amelia
LuLu
Adrianna
malgosia
wloszka
gullviva
bozena
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
bozena
plotkarska foremka
plotkarska foremka
bozena


Liczba postów : 166
Age : 45
Localisation : szwajcaria
Registration date : 16/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 5:38 pm

czy myslalyscie o powiekszeniu rodziny?
ja bedac nastolatka chcialam duza rodzine,ale teraz zmienilam zdanie
a wy?
Powrót do góry Go down
gullviva
Moderator
Moderator
gullviva


Liczba postów : 380
Registration date : 11/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 6:19 pm

ja bym moze i chciala ...ale ja juz troche stara sie robie Sad moglam o tym wczesniej pomyslec Wink Laughing
bozena a ty masz dzieci? moze juz o tym gdzies pisalas ale mi umknelo Embarassed
Powrót do góry Go down
http://www.open24hours.yoyo.pl/
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 6:29 pm

ja mam dwojke dzieci,parke i to mi wystarczy

nie mam rozwinietego instynktu macierzynskiego
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
bozena
plotkarska foremka
plotkarska foremka
bozena


Liczba postów : 166
Age : 45
Localisation : szwajcaria
Registration date : 16/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeWto Wrz 25, 2007 12:49 pm

gullviva tak mam dwoch synow
jedem 8 letni i derugi prawie 5 lat
moj maz chcialby miec dziewczynke,ale ja sie zastanawiam nad kolejna ciaza
tym bardziej,ze ostatnio mialam problemy z mezem i przeszlismy kryzys
Powrót do góry Go down
malgosia
gadula forumowy
gadula forumowy
malgosia


Liczba postów : 93
Age : 55
Registration date : 24/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeCzw Wrz 27, 2007 5:42 pm

ja tez mam dwojke dzieci
dziewczynke prawie juz nastolatke i 6 letniego chlopca
jestem juz za stara,ale chcialam miec duzo dzieci
niestety dwie ciaze poronilam
Powrót do góry Go down
Adrianna
plotkarska foremka
plotkarska foremka



Liczba postów : 127
Age : 45
Registration date : 06/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 5:12 pm

Ja mysle o ciazy. Planuje podzialac w przyszlym roku jak Sophie skonczy 2 latka. Uwielbiam byc w ciazy...tzn od II trymestru bo I nieciekawie wspominam ze wzgledu na dolegliwosci.
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 9:11 pm

mam jedna jedyna pocieche i egoistycznie ciazy mowie-stop!
Poprostu czuje sie spelniona jako matka. A wlasciwie to jest to nasza wspolna decyzja.
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 6:02 pm

Mam jedna corke, i naprawde chcialabym miec jeszcze jedno dziecko.
Wydawalo mi sie, ze juz bylam niedaleko , ale niestety....poronilam w 3 miesiacu Sad .Przezylismy to bardzo, ale postanowilismy sprobowac jeszcze raz. Moze teraz sie uda....
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 6:17 pm

Amelia napisał:
Mam jedna corke, i naprawde chcialabym miec jeszcze jedno dziecko.
Wydawalo mi sie, ze juz bylam niedaleko , ale niestety....poronilam w 3 miesiacu Sad .Przezylismy to bardzo, ale postanowilismy sprobowac jeszcze raz. Moze teraz sie uda....

zycze ci powodzenia:D Very Happy
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 6:52 pm

Dzieki wloszka Very Happy
Powrót do góry Go down
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 7:32 pm

mam dwojke i chcialam jeszcze jedno
maz powiedzial ze nie chce mnie widziec cale zycie w pieluchach wiec dlatego nie chce bo martwi sie o mnie
na razie nic nie planuje
Powrót do góry Go down
Adrianna
plotkarska foremka
plotkarska foremka



Liczba postów : 127
Age : 45
Registration date : 06/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 11:20 pm

Amelia ja rowniez trzymam kciuki aby udala Ci sie niebawem dostarczyc sobie i rodzinie powodu do radosci w postaci malenkiej istotki pod sercem i abys nigdy wiecej nie musiala przechodzic przez to przez co przeszlas!
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 1:43 am

Amelia ja tez trzymam kciuki.... my planujemu w 2008 nastepnego dzidziusia Embarassed
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 8:15 pm

To trzymam kciuki za wszystkie panie planujace .... Powodzenia.
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 10:22 pm

dziekuje Wam serdecznie, mam nadzieje , ze nam sie uda Very Happy
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 10:54 pm

dzieeeeee kuuuuuuu jeeeeeeee myyyyyyyyy
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 11:45 am

Amelia i co zrobilas test?
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 4:14 pm

A juz myslalam, ze wloszka sie chwaliswoja ciaza.....
Wlasnie Amelko...i co?
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 4:33 pm

LuLu napisał:
A juz myslalam, ze wloszka sie chwaliswoja ciaza.....
o nie,ja ciaz juz nie chce:x Mad
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 5:03 pm

kurde wiecie co, chyba mi hormony wariuja, jak do tej pory chcialam strasznie drugiego dzidziusia to z dnia na dzien przechodzi mi na to ochota.... jak pomysle o tych 9 miesiacach, a potem o karmieniu i ciaglym siedzeniu przy dziecku to az mi ciarki przechodza, czy to normalne waszym zdaniem..... nie chce zeby moja Amelka byla jedynaczka, no i moj maz tez chcialby jeszcze jedno dziecko ale ja zupelnie stracilam na to ochote Sad aiutooooo!!!!
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 5:07 pm

paulledda napisał:
kurde wiecie co, chyba mi hormony wariuja, jak do tej pory chcialam strasznie drugiego dzidziusia to z dnia na dzien przechodzi mi na to ochota.... jak pomysle o tych 9 miesiacach, a potem o karmieniu i ciaglym siedzeniu przy dziecku to az mi ciarki przechodza, czy to normalne waszym zdaniem..... nie chce zeby moja Amelka byla jedynaczka, no i moj maz tez chcialby jeszcze jedno dziecko ale ja zupelnie stracilam na to ochote Sad aiutooooo!!!!

mysle,ze to normalne,bo nie kazda z nas ma silnie rozwiniety instynkt macierzynski
ja osobiscie nie chce miec wiecej dzieci,na drugie zdecydowalam sie tylko ,zeby moja corka nie byla jedynaczka i chociaz to grzech,powiem wam ,ze czasem zaluje,bo zrobilam to przeciw wlasnej podswiadomosci
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 8:05 pm

paulledda, zastanow sie, czy Ty naprawde chcialas i chcesz miec 2 dziecko, czy to tylko Twoj maz i otoczenie mowi ci , ze chcesz??

Na razie poczekaj jesli nie jestes pewna. jestes mloda dziewczyna, masz duzo czasu na nastepna ciaze. Mozliwe, ze na razie nie jestes gotowa, ale kto wie, co bedzie za rok , dwa...
ja jestem pewna, ze Sarah zostanie jedynaczka.... to nie egoizm , czy zimna kalkulacja, poprostu nie chce miec wiecej dzieci (nie chcemy) i nie zamiezam robic cokolwiek wbrew sobie, nawet kiedy slysze pytania o roszenstwo dla S.
Odpowiadam- a wychowasz mi je??
Powrót do góry Go down
Adrianna
plotkarska foremka
plotkarska foremka



Liczba postów : 127
Age : 45
Registration date : 06/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 8:07 pm

Osobiscie nigdy nie zdecydowalabym sie na ciaze tylko po to aby dac rodzenstwo corce. Dla mnie te 9 miesiecy to byl wyjatkowy okres. Nigdy w zyciu nie bylam tak przepelniona spokojem, miloscia, szczesciem jak wtedy. Milosc i szczescie pozostaly do dzis...ze spokojem roznie bywa Wink Bardzo chce nosic w sobie jeszcze jedno malenstwo, czuc jego ruchy, bardzo chce nim sie opiekowac, tulic do persi, zasypiac obok...bardzo chce bo chyba dopiero wtedy poczuje sie w pelni spelniona...
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 8:14 pm

I widzisz paulledda?
Adrianna to wie, Ona tego chce-jest pewna, ze nastepne dziecko bedzie jej spelnieniem jako kobiety, jako matki...
na razie daj spokoj....nic na sile.
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitimePon Lis 12, 2007 9:08 pm

wloszka napisał:
Amelia i co zrobilas test?
Jeszcze nie, boli mnie brzuch, i czuje , ze bede miala okres Neutral ...widocznie jeszcze nie tym razem.....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





czy chcecie miec jeszcze dzieci? Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
czy chcecie miec jeszcze dzieci?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» to jeszcze ja dolacze - witam
» Szwedki a dzieci
» nasze dzieci a pedofilia
» Jak nauczyc dzieci porzadku?
» JAK PRZYGOTOWAC PRZYJECIE DLA DZIECI?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: DZIECI :: PLANOWANIE-
Skocz do: