polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dezodoranty i tym podobne

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dezodoranty i tym podobne Empty
PisanieTemat: Dezodoranty i tym podobne   Dezodoranty i tym podobne Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 10:55 am

dziewczyny,czy uzywacie jakis pachnidel ,aby poprawic zapach w waszych domach?
jesli tak ,to jakich?
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
neli28
mloda foremka
mloda foremka



Liczba postów : 9
Registration date : 06/10/2007

Dezodoranty i tym podobne Empty
PisanieTemat: Re: Dezodoranty i tym podobne   Dezodoranty i tym podobne Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 12:08 pm

Ja uzywam swiec zapachowych flower ,nie mam jakiejs ulubionej firmy,po prostu kupuje na zapach.Choc wydaje mi sie ze brise i ambipur sa najlepsze.A wybralam swiece dla tego ze po pierwsze neutralizuja dym z papierosow bo moj slubny niestety pali Evil or Very Mad ,a po drugie na wszelkiego rodzaju dezororanty a juz bron boze odswierzacze elektryczne affraid (takie do pradu)mam alergie-kicham jak najeta i boli mnie glowa.
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

Dezodoranty i tym podobne Empty
PisanieTemat: Re: Dezodoranty i tym podobne   Dezodoranty i tym podobne Icon_minitimeSro Lis 28, 2007 1:23 pm

Boli Cie glowa bo takie swiece i sztuczne "odswiezacze" sa naprawde bardzo szkodliwe dla zdrowia Niby w domu pachnie a twoje pluca otrzymuja w ten sposob mniej tlenu i poprostu jestes nie dotleniona i boli Cie glowa.Nie wolno uzywac ich jesli jestes np alergikiem lub masz problemy z krazeniem,cisnieniem...Lekarze alarmuja ze najlepiej jest wietrzyc mieszkanie trzy razy na dobe lub uzywac roslinne(ziolowe)olejki eteryczne do tzn.lampek lub podgrzewaczy.Pamietajcie ze prawdziwe nieszkodliwe olejki mozna kupic w sklepach zielarskich nie drogeriach...
Powrót do góry Go down
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

Dezodoranty i tym podobne Empty
PisanieTemat: Re: Dezodoranty i tym podobne   Dezodoranty i tym podobne Icon_minitimePon Gru 17, 2007 8:26 pm

ja uzywam wlasnie takich do gniazdek, ale nie wlaczam ich na caly dzien tylko na pare godzin wieczorkiem jak gdzies mi sie rozejdzie zapach z gotowania po mieszkaniu i je sobie chwale. A wlasnie moze ktoras z was probowala te nowe swieczki glade z czy gdzie zapalasz i ci uwalniaja jakis olejek zapachowy. mam ochotke sobie je kupic.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dezodoranty i tym podobne Empty
PisanieTemat: Re: Dezodoranty i tym podobne   Dezodoranty i tym podobne Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dezodoranty i tym podobne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NASZE PROBLEMY :: NASZE PROBLEMY :: NASZ DOM-
Skocz do: