polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 wypadajace wlosy

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

wypadajace wlosy Empty
PisanieTemat: wypadajace wlosy   wypadajace wlosy Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 4:48 pm

macie jakies domowe sposoby na wypadanie wlosow?ja mam cienkie i dosc kiepskie,a przy tym raczej przetluszczajace sie
te wszystkie srodki jak vichy,dercos,i inne pomagaja jak wlosy wypadaja tzw.garsciami,ale mnie tak bardzo nia wypadaja
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

wypadajace wlosy Empty
PisanieTemat: Re: wypadajace wlosy   wypadajace wlosy Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 10:41 am

Na wypadanie i wzmocnienie wlosow, dobra jest czarna rzepa.W Polsce sa szampony, plyny do wcierania, tabletki ziolowe Smile
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

wypadajace wlosy Empty
PisanieTemat: Re: wypadajace wlosy   wypadajace wlosy Icon_minitimeWto Lis 20, 2007 11:54 am

Ja tez mialam podobny problem i zaczelam stosowac odzywke Gliss Kur pomaranczowy (spray)bez splukiwania i oczywiscie ten sam szampon.
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

wypadajace wlosy Empty
PisanieTemat: Re: wypadajace wlosy   wypadajace wlosy Icon_minitimeSro Lis 28, 2007 12:55 am

ratunku wypadaja mi wlosy, tutaj mowia ze to stagione di castagne (pora kasztanow) i dlatego tak leca, ale ja jakos w to nie wierze.... nie wiem co robic....a moze zle sie odzwywiam, albo stres.... kto wie....
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

wypadajace wlosy Empty
PisanieTemat: Re: wypadajace wlosy   wypadajace wlosy Icon_minitimeSro Lis 28, 2007 10:48 am

moze to tez wina twojej diety?ile juz ja stosujesz?
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
kika75
gadula forumowy
gadula forumowy



Liczba postów : 82
Registration date : 29/09/2011

wypadajace wlosy Empty
PisanieTemat: Re: wypadajace wlosy   wypadajace wlosy Icon_minitimePon Paź 03, 2011 11:43 am

mi tak naprawdę na wypadające włosy nie pomogły żadne odżywki czy witaminy więc wybieram się do salonu futuro w wawie na zabieg mezoterapii na włosy mam nadzieje że to mi pomoże szczególnie że wiele osób bardzo sobie chwali ten zabieg.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wypadajace wlosy Empty
PisanieTemat: Re: wypadajace wlosy   wypadajace wlosy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wypadajace wlosy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NASZE PROBLEMY :: NASZE PROBLEMY :: PROBLEMY NATURY KOSMETYCZNEJ :: CIALO-
Skocz do: