polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dzis zloszcze sie na....

Go down 
+7
Amelia
wloszka
Adrianna
anne
gullviva
paulledda
LuLu
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 11:04 am

paulledda napisał:
a niby polacy to tacy zlodzieje, niech sie popatrza na siebie.... az szkoda mowic, jakbym inne rzeczy wam opowiedziala to by wam wlosy na glowie stanely.....


Polacy moze tez zlodzieje,ale krasc i kombinowac nauczyli sie napewno od Wlochow
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 11:10 am

no wlasnie gdzies slyszlam ze Wlosi takimi aniolkami to nie sa Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 11:25 am

anne napisał:
no wlasnie gdzies slyszlam ze Wlosi takimi aniolkami to nie sa Rolling Eyes
i dobrze slyszalas,oj dobrze
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 11:47 am

moj biedny Daniele dalej to przeywa i ja tez.... wczoraj nic nie zjadlam, on tez prawie niczego nie tknal.... zapomnialam wam dodac ze mu nawet grozili zeby sie nie wazyl nikomu gadac ze oni cos takiego zrobili bo jak nie to mu juz oni zrobia kolo dupy... caly przybity chodzi ze go tak potraktowali..... szkoda ze mnie tam nie bylo.....
co za ludzie! im lepiej ich traktujesz tym gorzej na tym wychodzisz....
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 12:28 pm

anne napisał:
no wlasnie gdzies slyszlam ze Wlosi takimi aniolkami to nie sa
to baaaaardzo delikatnie powiedziane Twisted Evil
paula daj spokoj olejcie, przeciez nie bedziecie sie przejmowac jakimis debilami, takich po swiecie pelno chodzi...a nastepnym razem niech twoj maz nie bedzie taki dobry, bo "kto ma dobre serce ten ma twarda d...pe".
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 12:35 pm

dzieki dziulka kochana jestes, buziaki
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 5:23 pm

jestem wsciekla, bo mam zakosili kupe kasy z karty kredytowej!!!! to dobrze, ze sie R zorientowal !!! sciagneli nam dwa razy za te sama transakcje. jak do zabrania to szybciutko, ale teraz zeby oddac to moze potrwac nawet 3 miesiace Evil or Very Mad sami nie powiedzieli, ze im dwa razy wplata wplynela, zlodziejski narod!!!!!
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 5:50 pm

Moge pokrzyczec? No to pokrzycze... kulturalnie Mad
1go stycznia mial nam zejsc czynsz za mieszkanie. Rozumiem ze swieta itede no wiec powiedzmy ze do 4go. A tutaj co..? A dupka ! Nie zszedl czynsz, wiec tydzien temu w srode rozmawilam z manadzerka bloku i pytam sie co to sie dzieje ze czynszu z konta nam jeszcze nie odciagnieto. Och.. zapomniala mi powiedziec ze zgubila moje czeki! No k**** jego mac! Zapomniala??? A jakby sie dostaly do innej reki? Duzo nie trzeba zeby jakis cwaniaczek sobie wzial pieniadze przeznaczone na mieszkanie.. Evil or Very Mad
Powiedziala mi jednak tego samego dnia przed poludniem ze mam sie nie martwic bo czek sie znalazl i jest w banku wiec w czwartek (zeszly) pieniadze z konta zejda.
W czwartek nie zeszly, piatek nie zeszly, wczoraj nie zeszly, dzisiaj nie zeszly!!
W piatek poszlam z nia porozmawiac ze pieniadze mam na koncie, kiedy mi wezma za czynsz. A ona na mnie ze "no bedzie pare dni" bo w srode poznym wieczorem wlozyla moj czek na konto.. No to cholera jasna, czy nie mozna tego mowic od razu! Przeciez ja mam inne rachunki do zaplacenia! Fakt ze na koncie mam pieniedzy wystarczajaco akurat niewazne, tutaj chodzi o sama idee tego ze powinnam byc uprzedzona ze czeki sie zgubily, zapodzialy itd.. A ona mi jeszcze wyjezdza ze gospodarz domu chcial do nas przyjsc i ostrzec ze jak nie zaplacimy czynszu do polowy miesiaca to ..ewikcja!!!!???? Ja nie powiem co mi sie cisnelo na usta..
Ku**** oni gubia MOJE czeki, nikt nie raczy zadzwonic i jeszcze mnie beda straszyc???!! Ale sobie dzisiaj chyba ulze i pierdykne list do spoldzielni...
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeSro Sty 16, 2008 11:26 am

A ja sie wkurzylam na mego slubnego Mad . Dzwonie do niego rano , zeby zapytac sie o bardzo wazna sprawe. Dzwonie raz komorka dzwoni, dzwoni i nic. I tak chyba z 10 razy. Zaczelam sie martwic i denerwowac. Zadzwonilam wiec do naszego kolegi,z ktorym razem pracuja, zeby zobaczyc czy moze cos tamten wie. No i dowiedzialam sie, ze pojechal na rozmowe z klientem. Ok, ja spoko, ze wszystko dobrze, a ten dzwoni i mowi , po co wydzwaniam po kolegach, ze pol rzymu poruszylam Evil or Very Mad , ale sie wkur.....
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeSro Sty 16, 2008 11:36 am

tak to juz jest z facetami
nie dzwonisz-mowia,ze nic sie nie martwisz,dzwonisz-to sie wkurzaja
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeSro Sty 16, 2008 7:06 pm

Ale nie daj Boze ze oni dzwonia do Ciebie a Ty nie odbierasz..
Tak jak wczoraj. Wychodzac z pracy, zadzwonilam do Polowka na komorke ze wychodze, jade do sklepu a potem do mamy i w domu bede wieczorem na wypadek gdyby wrocil z zajec przede mna.
Zrobilam zakupy, siedze w samochode i nagle komorka dzwoni. Gdzie ja bylam.. on dzwonil i sie tylko wiadomsc wlaczyla.. Tlumacze jak glupiemu Jasiowi ze w sklepie przecie telefony nie dzialaja.. No ale jemu dzialaja to dlaczego mi nie..
aaaaaa... Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 9:31 pm

Ja dzis zloszcze sie na swoja polowe...Wrocilam do Niemiec bo musimy zalatwic tzn.zakonczyc kilka spraw ktore mamy wspolne bo przeciez sie rozstajemy.No i dzis wlasnie sie poklocilam z nim bo okazalo sie ,ze oklamal mnie w pewnej sprawie a ja brzydze sie klamstwem!!!!
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 9:49 pm

A ja mam ochote wpasc z kalachem do telekomunikacji wloskiej!
K...a ich mac byla! Od kilku dni bez ostrzezenia pada mi linia telefoniczna ! Napisalam do was mase postow i... wypada internet! Post wcina! Myslalam, ze cos z polaczeniem satelitarnym, ale po sprawdzeniu okazalo sie , ze to cholerny TELECom! Cywilizacja, cholera ich mac!
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimePią Sty 18, 2008 1:50 pm

Na wszystko co wokol mnie!!!!
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimePią Sty 18, 2008 5:40 pm

kati24hh napisał:
Na wszystko co wokol mnie!!!!
trzymaj sie
Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Smiley209
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimePią Sty 18, 2008 5:49 pm

wloszka napisał:
kati24hh napisał:
Na wszystko co wokol mnie!!!!
trzymaj sie
Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Smiley209
Bedzie dobrze.. powkurzasz sie.. mozesz potluc pare talerzy dla ulgi.. ale potem bedzie dobrze..
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitimePią Sty 18, 2008 6:26 pm

Dzieki, rzucilam juz szklanka przez okno w auto "mojego"jak odjezdzal.Kurcze jednak to prawda ,ze od milosci do nienawisci tylko jeden krok....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzis zloszcze sie na....
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» dzis ciesze sie...
» Dzis swietuje Amelia
» Dzis Sarah konczy 8 lat.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NA KAZDY TEMAT :: NA KAZDY TEMAT :: CODZIENNOSC-
Skocz do: