polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ksiazki .....

Go down 
+6
Alma
dziulka
LuLu
kati24hh
paulledda
anne
10 posters
AutorWiadomość
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimePią Lis 09, 2007 7:53 pm

ostatnio przeczytalam kilka ksiazek Chmielewskiej i przyznaje ze juz tak dawno sie nie ubawilam podczas czytania ksiazek

moge tez smlialo polecic trylogie owocowa Izabeli Sowy lekka i przyjemna

no i Polityke , ale nie co ja pisze , to jest przeciez gazeta w ktorej mamy wszystkie watki, morderstwa, machloje, milosc, zdrada jakies domniemania , komisje lustracyjne czyli wszystko to co dobra ksiazka kryminalna posiada Twisted Evil bom
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimePią Lis 16, 2007 5:54 pm

a ja polecem Harrego Pottera, hahahha nie zartuje Wink
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeSob Lis 17, 2007 2:33 am

Ostatnio czytalam JEDENASCIE MINUT-autor PAULO COELHO
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeSob Lis 17, 2007 8:53 pm

Kurcze czytam duzo, ale nic wam nie polece, bo jest to prawie wylacznieII wojna swiatowa, a trzeba sie pasjonowac tym tematem. Ale przeczytal mi lektor z mp4 (hehehe to sie nazywa wygoda!) Alisteira McLeina " Mroczny krzyzowiec" cos z pogranicza jamesa Bonda, a teraz czytaja mi "Czerwony smok" Harrisa Thomasa -3 czesc , kontynuacje Hannibala lectera....
Powrót do góry Go down
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeNie Lis 18, 2007 1:15 pm

wlasnie czytam ksiazki Moniki Szwaji
bardzo fajnie sie je czyta no i sa na czasie
Powrót do góry Go down
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeCzw Lis 29, 2007 1:24 am

william Wharton - "spoznieni kochankowie" ksiazka po prostu fantastyczna
Jeszcze jedna cudowna ksiazka to "zielona mila" jest film, zle ksiazka jest o niebo lepsza
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 3:52 am

Ja naczytalam sie Nory Roberts - lubie zwlaszcza jej serie Irlandzkie.. Jakkolwiek mi sie podobaja to jednak sa deczko pisane na jedno kopyto..
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 11:40 am

a ja wlasnie skonczylam czytac najnowsza czesc Harrego Pottera. goraco polecam!
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
tama
gadula forumowy
gadula forumowy



Liczba postów : 79
Age : 48
Registration date : 22/01/2008

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 4:05 pm

w tej chwili czytam Patricia Cornwell - Z nadmiernym okrucienstwemi i Sage o Ludziach Lodu - Otchlan.
obie do polecenia.
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 11:34 pm

Potwierdzam .Saga o ludziach lodu to naprawde super seria .Czytalam je juz kilka lat temu i naprawde warte polecenia.
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeWto Lut 26, 2008 10:54 pm

dziulka napisał:
william Wharton - "spoznieni kochankowie" ksiazka po prostu fantastyczna
Jeszcze jedna cudowna ksiazka to "zielona mila" jest film, zle ksiazka jest o niebo lepsza

Wlasnie koncze "Spoznionych kochankow" i..... nie padlam na kolana.
Wlasciwie czulam niesmak czytajac scene milosna pomiedzy 70-letnia dziewica a 50-letnim facetem,....jak dla mnie stawiam tej ksiazke 6 w skali od 1 do 10.
Powrót do góry Go down
anuska
mloda foremka
mloda foremka
anuska


Liczba postów : 5
Registration date : 10/02/2008

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimePon Mar 03, 2008 12:31 am

Jedna z ksiazek,ktora mnie zafascynowala,byl Kwiat Pustyni.Ksiazka jest tak jakby autobiografia autorki,a glownym tematem jest obrzezanie kobiet.Niejedna lezke poronilam czytajac ta ksiazke
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimePią Maj 23, 2008 10:40 am

anuska napisał:
Jedna z ksiazek,ktora mnie zafascynowala,byl Kwiat Pustyni.Ksiazka jest tak jakby autobiografia autorki,a glownym tematem jest obrzezanie kobiet.Niejedna lezke poronilam czytajac ta ksiazke

a jak sie nazywa autorka?to moze znajde wersje wloska
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimePią Maj 23, 2008 6:07 pm

Polecam ksiazke pt. "Three Cups of Tea" (Trzy filizanki herbaty) napisanej przez Greg Mortenson i David Oliver Relin.
Jesli interesuje kogos tematyka wschodu, to jest dobra ksiazka do poczytania..
Greg Mortenson proboje otworzyc nowe szkoly w najbardziej zacofanych czesciach Afganistanu i Pakistanu.. Greg byl w sumie bezdomnym alpinista i wchodzac na K2, zdecydowal i obiecal mieszkancom Pakistanskich gorskich wsi ze otworzy im nowe szkoly, glownie dla dziewczat ktorym edukacja byla jako tako obca..
Na K2 nie wszedl ale w ciagu 10 lat otwiera okolo 50-ciu takich szkol..
Tytul sie bierze stad ze przywodca wsi tlumaczy ze ich tradycja jest pic 3 filizanki kawy za zrobienie interesu. Z pierwsza filizanka - jestes dla nas po prostu obcym czlowiekiem, z druga filizanka - zostajesz przyjacielem, z trzecia filizanka - jestes czlonkiem rodziny..
Piekna ksiazka... naprawde goraco polecam jak dacie rade dostac gdzies..
Powrót do góry Go down
Karolcia
mloda foremka
mloda foremka
Karolcia


Liczba postów : 5
Age : 40
Localisation : Łódź
Registration date : 15/11/2010

Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitimeWto Lis 16, 2010 12:04 am

Cześć dziewczyny, chciałam sobie kupić ten nie poradnik dla rodziców, Luśka na planecie dziecko. Mam tylko małą obawę, ponieważ to jest przedsprzedaż i sama nie wiem, czy mi się tak książka spodoba. Myślicie, że warto zaryzykować? Mam nadzieję, że będzie jednocześnie „lekka” i użyteczna. A może słyszałyście coś na jej temat? Z góry dzięki za informacje Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ksiazki ..... Empty
PisanieTemat: Re: Ksiazki .....   Ksiazki ..... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ksiazki .....
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NA KAZDY TEMAT :: PRZECZYTALAM,ZOBACZYLAM I POLECAM-
Skocz do: