polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 AZS-Atopowe Zapalenie Skory

Go down 
AutorWiadomość
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

AZS-Atopowe Zapalenie Skory Empty
PisanieTemat: AZS-Atopowe Zapalenie Skory   AZS-Atopowe Zapalenie Skory Icon_minitimeWto Lis 27, 2007 12:52 am

Wiecie cos moze o tej chorobie???
W necie jest duzo informacji na ten temat ale jestem ciekawa jak radzic sobie z tym...Tak naprawde nie jakimis kremami ktore gow...pomagaja.
Ja mam ten wlasnie problem.Dotyczy on wlasnie twarzy niestety...
Czasami mam ochote pociac ta buzke jak tak bardzo swedzi i piecze przynajmniej wiadomo ze bol od pociecia...Ostatnio jak spytalam sie lekarce od czego to jest to powiedziala mi ze to jest uwarunkowane genetycznie...ciekawe bo nikt w rodzinie nie mial problemow skornych.Najgorsze jest to ze moja skora na twarzy zawsze byla piekna a teraz od trzech lat mam to gow...Bylam juz u trzech lekarzy i kazdy to samo powiedzial.Jedna diagnoza AZS tylko dlaczego nikt nie chce zrobic mi testow aby wykluczyc np alergie...tylko stawiaja na AZS a ja cierpie...
Sorry ze sie rozpisalam ale ta choroba jest naprawde meczaca...i praktycznie co podlecze skore zeby sie zagoila a trwa to ok 2 tyg. to po tygodniu zaczyna sie znowu to samo...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
 
AZS-Atopowe Zapalenie Skory
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NASZE PROBLEMY :: NASZE PROBLEMY :: PROBLEMY NATURY KOSMETYCZNEJ :: TWARZ-
Skocz do: