polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 10 trikow na oszukanie glodu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

10 trikow na oszukanie glodu Empty
PisanieTemat: 10 trikow na oszukanie glodu   10 trikow na oszukanie glodu Icon_minitimePon Mar 03, 2008 7:56 pm

Dla odchudzajacych sie.
http://zdrowie.onet.pl/1472650,2039,,,,10_trikow_jak_oszukac_glod,profilaktyka.html
I moj osobisty komentarz:
1-pije DUZo wody, a i tak jedzonkiem nie pogardze...
2-jak mam nie rozmawiac przy jedzeniu, jak ja lubie gledzic????
3-czytac? jak juz nie mam z kim pogadac przy jedzeniu, to chociaz cos poczytam!
4-ok, lubie owoce!
5-jak zaczne tak delektowac i robic przerwy pomiedzy kesami, to zycia mi braknie na inne przyjemnosci.
6- jak mam nie poprosic o dokladke sernika?
7-jak sie uczepie lodu, to z anginy nigdy nie wyleze
8-to proste, przestaje od dzis gotowac-tym sposobem unikne widoku jedzenia.
9-czysty powrot do niemowlectwa, zetre sobie jedzonko na tarce.( a moze powyrywam zeby. bo po cholere mi one?)
10-Idiotyzm, moim ulubionym zajeciem jest jedzenie, wiec punkt nie trafiony

jakas sierotka wymyslala te punkty, albo ja jestem orygynalem!
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

10 trikow na oszukanie glodu Empty
PisanieTemat: Re: 10 trikow na oszukanie glodu   10 trikow na oszukanie glodu Icon_minitimeWto Mar 04, 2008 4:14 am

Ogladalam ostatnio taki program w telewizji na temat rozmaitych diet. Facet, dietetyk i lekarz mowil ze bardzo niezdrowo podchodzimy do 'zdrowego' jedzenia.. do diet itd. Ze szukamy gotowych posilkow w puszkach, w pudelkach gdzie pisze DIET albo LIGHT itd. A ze najzdrowie to wybierac te produkty ktore sa dostepne od setki lat, czyli swieze owoce, swieze warzywa, chleb (nie ma potrzeby unikac chleba), mleko, sery, jajka..
Jesc zdrowo, nie przejadac sie.. pic wiecej wody bo napelnieni woda zjemy mniej.
Z tym ze zamiast wody mozna tez pic sok zurawinowy bo na dodatek Ci czysci nereczki.. Wody na przyklad nie rusze, ale sok zurawinowy pije litrami..

Nie wszystkie te punkty sa w sumie glupie..chociaz jest pare co mi osobiscie nie odpowiadaja..
Ten 7 punkt: Ssij kostki lodu. - chyba by mi zeby na bacznosc stanely!
Punkt 8 mnie wogole rozsmieszyl! Unikaj widoku jedzenia. Staraj się zatem nie oglądać reklam produktów spożywczych i programów kulinarnych w telewizji, książek i czasopism ze zdjęciami potraw. Hmm... czy mam tez zamknac oczy jak przejezdzam kolo restauracji, piekarni, kafejki i knajpy???
A wogole to popcorn jest zdrowym przekaskiem, jesli nie jest zlane doszczetnie maslem..
Powrót do góry Go down
 
10 trikow na oszukanie glodu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NASZE PROBLEMY :: NASZE PROBLEMY :: PROBLEMY NATURY KOSMETYCZNEJ :: DIETA-
Skocz do: