polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie! Empty
PisanieTemat: Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie!   Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie! Icon_minitimePią Maj 16, 2008 2:32 am

aaa... Kanada, gdzie wszystko jest mozliwe! K*** mac! Czasem mysle ze rzad kanadysjki czasem tak samo mocno rypniety jak i Polski a czasem moze nawet bardziej! Evil or Very Mad
W Polsce sobie przynajmniej mozna isc do dentysty panstwowego, za darmo i do okulisty chyba tez o ile sie nie myle. Ludzie maja wybor - kogo stac, kto woli, leczy sie prywatnie ale jest mozliwosc tez panstwowo za darmo.
A tutaj?? Za okuliste placisz i wolno Ci tam isc tylko raz na dwa lata (no chyba ze masz glaukome czy katarakte itd..).. Okulary nie powiem ile kosztuja ale wychodzi tyle za okulary i szkla ile.. moj miesieczny czynsz kuzwa za mieszkanie!
Dentysta?? O dentystach wole nie wspominac bo tam to bulisz za to ze usiadziesz na krzeselku - dentysta jest cholernie drogi! Kanalowe leczenie = poltora miesiaca czynszu..
Chemioterapia - nie pokryta! Masz raka to sam sobie radz! Sa firmy ubezpieczeniowe, takie przez ktore przechodzi moj tata na przyklad ale zanim Cie ubezpiecza to rozlicza Cie z tego ile miesiac temu wydalas na majtki! Albo co moja mama uslyszala: "przeciez nie musicie mieszkac w domu.." Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Pal licho ze dom prawie splacony, ze mojemu tacie praca w ogrodzie czy kolo domu dodaje energi, ze to go cieszy... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Noz sie czasem w kieszeni otwiera na cholerna biurokracje !
A dzisiaj .. prosze.. cos nowego! Zeby kuzwa obywatelom nie bylo za dobrze!
Minister Ontario zdecydowal ze przylaczy do reszty prowincji Kanadyjskich i.. bedzie oplacac operacje zmiany plci! ! ! ! Czy moge sobie jeszcze raz soczyscie zaklnac ? ? KUR** MAC ! !
Nie zaplaca za okuliste, nie pokryja nawet czesciowo koszt nowych okularow, chemi czy dentysty.. ale zaplaca komus zeby sobie przerobil z kobiety na faceta czy vice versa !
Ja nie chce tutaj dyskriminowac ale czy nie powinno sie liczyc prawo WIEKSZOSCI niz prawo mniejszosci?? Pokryja $50 tys. na operacje penisa ale nie pokryja mi leczenia kanalowego ! ! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Narkoman dostanie swieze igly.. ale ktos kto jest chory na cukrzyce i potrzebuje igly i strzykawki do insuliny to musi za to placic !
Dzieci chore na Autyzm po zakonczeniu 12stego roku zycia nie maja sie gdzie podziac - zdaniem rzadu powinny zostac oddane do domow opieki spolecznej ! ! ! .. nic, zadnej pomocy dla rodzicow - wiem bo znajoma siostry ma syna w wieku 19-stu lat chorego na autyzm..
Czy to kurwa nie jest popierdzielone ? ? !
Normalnie az sie we mnie gotuje ! !
Chyba wyrobie list do pana Smitherman'a, naszego ministra ze szczegolnym uwzglednieniem tego co na jego temat mysle ! ! !
Sorki ze takie przydlugie ale pospolitej kurwicy dostaje ! ! ! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie! Empty
PisanieTemat: Re: Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie!   Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie! Icon_minitimePią Maj 16, 2008 9:49 am

Cytat :
Chyba wyrobie list do pana Smitherman'a, naszego ministra ze szczegolnym uwzglednieniem tego co na jego temat mysle ! ! !
Sorki ze takie przydlugie ale pospolitej kurwicy dostaje ! ! ! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

nie masz za co nas przepraszac
nie jestem obywatelka kanadyjska,wiec takiego listu ,jak ty do pana ministra nie moge napisac
ale ostatnio zauwazylam,ze swiat sie przewraca do gory nogami i jesli nie masz wsparcia finansowego lub "plecow",to nie mozesz na nic liczyc
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie! Empty
PisanieTemat: Re: Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie!   Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie! Icon_minitimePon Maj 19, 2008 1:11 pm

jezu szok!!!! a ja myslalam, ze to taki raj!!! kurka naprawde coraz gorzej jest na tym swiecie....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie! Empty
PisanieTemat: Re: Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie!   Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kanada - zaczyna smierdziec a nie pachnie!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kanada
» weekend sie zaczyna ...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: EMIGRACJA :: EMIGRACJA :: AMERYKA-
Skocz do: