polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 MY A TESCIOWE

Go down 
+10
madzia
Amelia
anne
LuLu
Adrianna
beata
gullviva
bozena
dorota
wloszka
14 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeSro Sie 22, 2007 9:15 pm

jak juz pisalam w innym temacie ja z moimi tesciami mam kontakty poprawne,ale nie za bardzo przyjazne.Moj tesc jeszcze ujdzie,ale tesciowa po pierwsze rasistka:nie do konca zaakceptowala ,ze jestem obcokrajowcem,a poza tym wtraca sie do wychowania moich dzieci.
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
dorota
plotkarska foremka
plotkarska foremka
dorota


Liczba postów : 131
Age : 47
Registration date : 17/07/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeWto Sie 28, 2007 7:45 pm

ja nie poznalam nigdy mojej tesciowej,mam tescia z ktorym kontakty sa wiecej niz poprawne,nie moge narzekac
Powrót do góry Go down
bozena
plotkarska foremka
plotkarska foremka
bozena


Liczba postów : 166
Age : 45
Localisation : szwajcaria
Registration date : 16/08/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimePią Sie 31, 2007 8:07 pm

ja mam tesciowa,ale mieszka daleko,wiec widzimy sie typu dwa razy w roku i na krotko,wiec raczej nie ma problemow
Powrót do góry Go down
gullviva
Moderator
Moderator
gullviva


Liczba postów : 380
Registration date : 11/08/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeSob Wrz 01, 2007 3:44 pm

ja jak mialam tesciowa to mieszkala daleko ...ale jak przyjezdzala to byla calkiem ok ...najwiecej pomagala mi babcia meza bo mieszkala blisko, teraz obie niezyja ....czasem mi babci brakuje
Powrót do góry Go down
http://www.open24hours.yoyo.pl/
beata
gadula forumowy
gadula forumowy
beata


Liczba postów : 67
Age : 56
Registration date : 27/08/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimePon Wrz 03, 2007 5:15 pm

ja z moja tesciowa zyje w zgodzie,napewno nie jest to kontakt jak z wlasna matka,ale wychodze z zalozenia ,ze ona urodzila i wychowala mego meza,wiec nalezy jej sie szacunek
Powrót do góry Go down
Adrianna
plotkarska foremka
plotkarska foremka



Liczba postów : 127
Age : 45
Registration date : 06/10/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimePon Paź 08, 2007 12:07 pm

Moja tesicowa ma na moim punkcie bzika. A. sie denerwuje, ze mama zamiast go popierac zawsze staje w mojej obronie Laughing(no tak, w koncu urodzilam jej wymarzona wnuczke (sama ma tylko 2 synow i wnuka) i sprowadzilam A. na ziemie - jak to ona mowi Wink ) . Niestety widujemy sie bardzo rzadko, tylko raz do roku. Poza tym jest jeszcze babcia A. Ma 98 lat...fantastyczna kobieta.
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeNie Paź 14, 2007 9:44 pm

Z tesciem mam bardzo dobry kontakt. Z tesciowa? Przemilczmy. Dobrze, ze dzieli nas 16ookm.
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimePon Paź 15, 2007 1:04 pm

LuLu napisał:
Z tesciem mam bardzo dobry kontakt. Z tesciowa? Przemilczmy. Dobrze, ze dzieli nas 16ookm.

to jak u mnie,tylko ze ja mam tesciowa pod nosem
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimePon Paź 15, 2007 1:46 pm

a ja nie mam tesciow
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeWto Paź 16, 2007 6:46 pm

Ja moich tesciow szanuje, ale ciesze sie , ze sa o 2000km odemnie Exclamation
Powrót do góry Go down
madzia
plotkarska foremka
plotkarska foremka
madzia


Liczba postów : 112
Age : 43
Localisation : anglia
Registration date : 01/08/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 3:53 pm

Amelia napisał:
Ja moich tesciow szanuje, ale ciesze sie , ze sa o 2000km odemnie Exclamation

moge sie podpisac dwiema rekami,wprawdzie od niedawna
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeNie Lis 25, 2007 9:27 pm

Ja mam tesciowa ale znam ja tylko ze zdjec.Na slubie tez nie byla.Moj synek ma tylko jednych dziadkow-moich rodzicow.
Moja "tesciowa"mieszka z byla zona mojego meza.Dobre co??
Powrót do góry Go down
anuska
mloda foremka
mloda foremka
anuska


Liczba postów : 5
Registration date : 10/02/2008

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeNie Mar 02, 2008 9:28 pm

Kati,nie przeszkadza to tobie?Chyba twoj maz ma kontakt z matka i mysle,ze do niej jezdzi,a jak jezdzi,to spotyka sie z byla zona....mnie by to przeszkadzalo
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeWto Mar 04, 2008 4:36 am

Faktycznie Kati, troche dziwny uklad.. ale co tam, jak sa obie szczesliwie to wsio jedno..

Moi tescie? Rodzice mojego meza sa rozwiedzeni. Jego tato sie ozenil powtornie, mama zreszta tez.
Tato, tesc nr.1 niestety zmarl i macocha, tesciowa nr.2 tez juz nie zyje. Ale nie powiem, jego tate poznalam "twarza-w-twarz" dopiero na lozu smierci gdy umieral, ale znalam go z telefonow bo mieszkalismy od siebie dosc daleko wiec rozmawialismy duzo; uwazam ze jako taki mielismy dobry kontakt bo naprawde zwierzyl mi sie z wielu rzeczy, moim zdaniem ufal mi i to jest chyba najwiekszy komplement jaki mozna dostac od kogokolwiek. Macoche mojego meza poznalam na pare m-cy przed smiercia tescia nr.1. Odwiedziala akurat swoja siostra ktora mieszkala w moim miescie wiec sie spotkalysmy na kawe i dosc dobrze dotarlysmy. Pozniej pare m-cy pozniej jak tesciu umieral, pamietam ze przyjechalismy do szpitala z lotniska; tesciowa podeszla do mnie, przytulila sie i powiedziala mi tylko "ciesze sie ze tutaj jestes.. jestes mi potrzebna.." - co tez odebralam bardzo pozytywnie bo sama miala dwie corki. Po smierci tescia, rozmawialysmy duzo jeszcze zanim wrocilismy do domu.. dostalam od niej cos drogiego w sensie sentymentalym. Kolekcjonowala rozmaite czajniczki i dostalam od niej wlasnie taki czajniczek-skarbonke, ze wszystkimi drobnymi jakie uzbierala.. gdy wrzucasz monete skarbonka gra taka sloda melodie..

Sie rozpisalam, ale jak nie zasnelyscie to jeszcze nie koniec..

Mama mojego meza i jej maz sa ludzmi ktorzy za wszelka cene chca nam pomoc, we wszystkim..
Bywalo tak ze ich pomoc, a wlasciwie tesciowej wchodzila nam za skore bo np. szukalismy stolikow do sypialni, wiedzielismy co chcemy itd, a tutaj tesciowa sie pojawia z dwoma stolikami z szufladkami. Albo planujemy zaslony na okno a ona zjawia sie z uszytymi zaslonami itd. Moze to banalne, pomoc pomoca ale odbieralam to jako wtracanie sie w nasze zycie i styl naszego zycia. Byl taki czas gdzie dosc miedzy nami zgrzytalo, oj i to dobrze, ale stalo sie tak ze moja tesciowa zauwazyla ze cos nie tak jest, tesciu jeszcze jej wytlumaczyl po trochu dlaczego sie od niej odsuwamy, zwlaszcza ja wiec... tesciowa wziela mnie na kawe i przeprosila za swoje nadmierne nadskakiwanie, za swoje wtracanie sie itd. Doceniam to bo wiem ze nie kazda tesciowa czy tesc potrafiliby sie na takie cos zdobyc.
Od tej pory uklada nam sie swietnie!
Tesciowa stracila corke w wieku 12stu lat (a moj maz siostre) i kiedys nawet powiedziala "zabrano mi jedna corke, dano mi druga.." - obie oczywisie sobie poplakalysmy wtedy. Mamy podobne spojrzenie na wiele rzeczy, robimy wiele rzeczy tak samo.. tesciowa traktuje mnie jak corke..
Tesc jest czlowiekiem cichym, wydaje sie brac bierny udzial w zyciu rodziny ale to jest taki czlowiek bez ktorego nic by sie nie dzialo. Cichy, duzo nie mowi, ale to co mowi sa naprawde piekne slowa, madre, duzo warte.. Mowie na niego Papi - udaje ze sie obrusza, ale nawet sie juz tak podpisuje np. na emailach czy na kartce urodzinowej dla mnie "Twoj Papi.." Smile
Kocham moich tesciow, czy tak jak moich rodzicow? Pewnie nie, ale to jest bardzo blisko..

Tak na marginesie.. ja nie umiem sie streszczac! To tez wspolna cecha z tesciowa! Miedzy nami to maz i tesc nie moga dwoch slow powiedziec! Wink
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeSro Mar 05, 2008 8:04 pm

Alma tylko pozazdroscic Ci takich ukladow z tesciami...


Czy wiecie , ze dzisiaj wlasnie jest Dzien Tesciowej???
To chyba jakas nowosc, bo nigdy o takim swiecie nie slyszalam, a dzis rano w telewizji mowia , o takim swiecie!!
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeSro Mar 05, 2008 8:16 pm

To swieto na calym swiecie czy tylko wloskie...? Wink
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeSro Mar 05, 2008 8:46 pm

Alma nie wloskie, slyszalam o nim rano w polskiej telewizji na TVN 24-kurde, no sama oczy duze zrobilam, bo ja mojej tesciowej to moge pozyczyc!!!!!

http://www.tvn24.pl/26086,1541172,wiadomosc.html
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeSro Mar 05, 2008 8:53 pm

Cytat :
bo ja mojej tesciowej to moge pozyczyc!!!!!

haha i ja tez sie przylacze do tych zyczen MY A TESCIOWE 039MY A TESCIOWE 048
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
gullviva
Moderator
Moderator
gullviva


Liczba postów : 380
Registration date : 11/08/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeSro Mar 05, 2008 9:37 pm

LuLu napisał:


Czy wiecie , ze dzisiaj wlasnie jest Dzien Tesciowej???
To chyba jakas nowosc, bo nigdy o takim swiecie nie slyszalam, a dzis rano w telewizji mowia , o takim swiecie!!

minie wlasnie znajomi z polski powiedomili o tym swiecie ..ja u nas nie slyszlama ale i telewizji nie ogladlam dzisja a radio tyklo komercyjne slucham wiec tam zadnych wiadomosci Wink ...

Tesciowej co prawda nie mama ale swiato mozna powiedzisc dosc ciekawa Wink lol!
Powrót do góry Go down
http://www.open24hours.yoyo.pl/
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeCzw Mar 06, 2008 11:49 am

wloszka napisał:
Cytat :
bo ja mojej tesciowej to moge pozyczyc!!!!!

haha i ja tez sie przylacze do tych zyczen MY A TESCIOWE 039MY A TESCIOWE 048

te ludziki mowia wszystko Laughing
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimePią Maj 09, 2008 12:01 pm

anne napisał:
wloszka napisał:
Cytat :
bo ja mojej tesciowej to moge pozyczyc!!!!!

haha i ja tez sie przylacze do tych zyczen MY A TESCIOWE 039MY A TESCIOWE 048

te ludziki mowia wszystko Laughing


ku......- znowu moja tesciowa wywalila numer i to jaki,dokladnie w dniu urodzin syna.Ale prezent zrobila mojemuMY A TESCIOWE Emot72
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimePią Maj 09, 2008 7:05 pm

tesciowej to trzeba kupic bilet w jedna strone i wyslac na marsa
alez tesciowa ci sie trafila Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeCzw Maj 15, 2008 11:59 am

ja na temat mojej to wam powiem tylko tyle, ze sam moj maz mowi, ze kawal z niej malpy byl i zostalo jeszcze do dzisiaj, wiec sobie wyobrazcie! a do tego mieszkam nad nia Rolling Eyes , nawet nie moge w butach po domu chodzic , bo jej to przeszkadza i jak tylko wejde do domu to musze sciagac buty, zeby nie stukac...
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimeCzw Maj 15, 2008 3:13 pm

dziulka napisał:
ja na temat mojej to wam powiem tylko tyle, ze sam moj maz mowi, ze kawal z niej malpy byl i zostalo jeszcze do dzisiaj, wiec sobie wyobrazcie! a do tego mieszkam nad nia Rolling Eyes , nawet nie moge w butach po domu chodzic , bo jej to przeszkadza i jak tylko wejde do domu to musze sciagac buty, zeby nie stukac...

glupia krowa,jak moja Mad Mad
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitimePią Maj 16, 2008 2:39 am

O w morde.. nie zazdroszcze Wam takich tesciowych! Skad takie baby sie biora..? Moze podczas pelnego ksiezyca na swiat przyszly? Evil or Very Mad

Ja musze na weekend zrobic mojej tesciowej torta urodzinowego i sobotni obiadek. Jedziemy do nich na weekend..
Troche z tym roboty ale w sumie.. schlebia mi to ze tesciowa chce tylko torta mojej roboty a nie kupnego. Very Happy Pytam sie jakiego chce - slysze ze wszystko jedno bo i tak i tak bedzie dobre..
No nie moge na moja tesciowa narzekac... Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





MY A TESCIOWE Empty
PisanieTemat: Re: MY A TESCIOWE   MY A TESCIOWE Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
MY A TESCIOWE
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NA KAZDY TEMAT :: NA KAZDY TEMAT :: CODZIENNOSC-
Skocz do: