polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 polki w austrii laczcie sie

Go down 
+3
wloszka
ewa5
malgosia
7 posters
AutorWiadomość
malgosia
gadula forumowy
gadula forumowy
malgosia


Liczba postów : 93
Age : 55
Registration date : 24/08/2007

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimePią Sie 24, 2007 5:45 pm

odezwijcie sie
Powrót do góry Go down
ewa5
foremka w powijakach
foremka w powijakach



Liczba postów : 2
Registration date : 07/07/2008

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimePon Lip 07, 2008 11:51 am

czesc dołaczyłam do was,mieszkam w Austrii,niedaleko Pettenbach, w Enengl,mam28 lat,synka półtorarocznego,jestem w trakcie chyba szybko zblizającego sie rozwodu,i jestem sama! tak to mnie najbardziej gnębi. nie mam żadnej duszy w moim wieku z kim mogłabym pogadac.nie szukam pomocy materialnej tylko duchowej!!zwykłego pocieszenia!Dziewczyny odezwijcie sie,bede super szczęśliwa a może któraś mieszka gdzies koło mnie?Słyszałam o Polce w Pettenbachu,ale nie mam kontaktu.Szkoda!
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimePon Lip 07, 2008 12:06 pm

witamy cie na forum
sa tutaj dwie dziewczyny z austrii,nie wiem dokladnie z jakich miast
ale mam nadzieje,ze chociaz wirtualnie stanie sie dla ciebie podpora(wiem jak to jest byc samym na obcej ziemi)
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
ewa5
foremka w powijakach
foremka w powijakach



Liczba postów : 2
Registration date : 07/07/2008

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimePon Lip 07, 2008 12:18 pm

Dzięki wloszka,każda odpowiedż to balsam dla duszy! czekam cierpliwie..
Powrót do góry Go down
ja-ona
mloda foremka
mloda foremka



Liczba postów : 7
Registration date : 23/05/2010

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimeNie Maj 23, 2010 4:43 am

Mam prośbę do wszystkich,

którzy wyjeżdżają w obrębie UE w charakterze zarobkowym (minimum 2 razy, bądź na stałe),
o udział w wywiadzie ( wywiad pogłębiony-ciekawe, nie męczące pytania, anonimowo - najchętniej internetowo), możliwość gratyfikacji. Jestem studentką socjologii i badanie będzie służyło mojej pracy magisterskiej.

mój mail: betty-san@o2.pl

Pozdrawiam"))))))
BARDZO PROSZĘ
Powrót do góry Go down
BarbaraB
foremka w powijakach
foremka w powijakach



Liczba postów : 2
Registration date : 09/06/2011

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimeCzw Cze 09, 2011 11:56 am

Hey,
widze ze to juz jest dosyc "stare" forum i moze juz nikt tu nie zaglada, ale mimo wszystko postanowilam napisac.
Ja tez mieszkam w Austrii i niestety poza turystami nie spotkalam tu zadnych Polakow Sad

Ja mieszkam niedaleko Zell am See, to sa regiony Salzburga. Jezeli ktokolwiek jest tez z tych okolic i chcialby sie spotkac to byloby super.
Mieszkam tutaj od 1,5 roku i mam mala coreczke.

Pozdrawiam
xxx
Powrót do góry Go down
pina029
foremka w powijakach
foremka w powijakach



Liczba postów : 1
Registration date : 06/02/2012

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimePon Lut 06, 2012 5:44 pm

hejka Smile wlasnie przypadkiem wpadlam tu, ale widze, ze juz dobre 2 lata nikt tu nie zagladal, a szkoda, pewnie znow przenioslo sie to wszystko na inne forum ? ja mieszkam w Wiedniu i tez nie poznalam tu za wielu polakow :p chetnie nawiazalabym jakis kontakt Smile zagladne tu jeszcze niedlugo :*
Powrót do góry Go down
BarbaraB
foremka w powijakach
foremka w powijakach



Liczba postów : 2
Registration date : 09/06/2011

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimePią Lut 17, 2012 3:58 pm

Hey,
szkoda, ze az w Wiedniu mieszkasz, troche daleko od Zell am See....
Ale mimo wszystko jak masz ochote czasami pogadac w ojczystym jezku:) to jak najbardziej jestem "za" Wink
mozesz napisac na moj email nastepnym razem barbara.fitzinger@gmail.com, to wtedy mozemy sie wymienic kontaktami itp itd...Smile
pozdrawiam goraco
Basia
Powrót do góry Go down
mondab
foremka w powijakach
foremka w powijakach



Liczba postów : 2
Registration date : 10/06/2014

polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitimeWto Cze 10, 2014 3:24 pm

Witam wszystkich. Niewielki tutaj ruch ale mam nadzieje iz znajda sie tu polacy mieszkający w wiedniu ktorzy chca pogadac. Milego dnia:) i czekam na odzew
Powrót do góry Go down
Sponsored content





polki w austrii laczcie sie Empty
PisanieTemat: Re: polki w austrii laczcie sie   polki w austrii laczcie sie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
polki w austrii laczcie sie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przedszkola w Austrii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: EMIGRACJA :: EMIGRACJA :: AUSTRIA-
Skocz do: