polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasze hobby

Go down 
+6
anne
bozena
gullviva
Adrianna
LuLu
dorota
10 posters
AutorWiadomość
dorota
plotkarska foremka
plotkarska foremka
dorota


Liczba postów : 131
Age : 47
Registration date : 17/07/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeWto Paź 02, 2007 4:08 pm

moze ten temat was troche rozkreci
czy macie hobby i czy poswiecacie temu hobby duzo czasu?

ja interesuje sie malarstwem,a nawet sama probuje cos malowac
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 9:27 pm

kazda wolna chwile poswiecam ksiazkom. czytam czytam czytam i przypalam obiady, Fascynuje sie historia zwlaszcza II wojna swiatowa ,biografie tyranow; Stalina, Hitlera itp itd.
Powrót do góry Go down
Adrianna
plotkarska foremka
plotkarska foremka



Liczba postów : 127
Age : 45
Registration date : 06/10/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 12:36 pm

Ja podobnie jak lulu uwielbiam czytac (moge to robic poki co jedynie po nocach) szczegolnie kryminaly historyczne i tanczyc...to za to moge robic z Sophie Laughing Mala czasem bardziej rwie sie do tanca niz ja Wink
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 8:49 pm

no, ja raczej ruszam sie jak slon(hihihi)taniec wiec odpada, a moze wlasnie brakuje mi takiej malej tancerki jak Twoja Sophie?
Powrót do góry Go down
gullviva
Moderator
Moderator
gullviva


Liczba postów : 380
Registration date : 11/08/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:23 pm

zajelama sie robieniem 3D kartek, zabieram sie za scrapbooking, ale w formie obrazkow nie albumow ..ale jestem na poczatku mojej kariery Wink ...a wkurza mnie bo wszystko to potrzebne do tej manualnej zabawy kosztuje drogo Mad
Powrót do góry Go down
http://www.open24hours.yoyo.pl/
Adrianna
plotkarska foremka
plotkarska foremka



Liczba postów : 127
Age : 45
Registration date : 06/10/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 11:01 am

LuLu napisał:
no, ja raczej ruszam sie jak slon(hihihi)taniec wiec odpada, a moze wlasnie brakuje mi takiej malej tancerki jak Twoja Sophie?

No coz...stworzenie takiej tancerki to sama przyjemnosc;) Laughing ...goraco polecam!
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 8:42 pm

Adrianna napisał:
LuLu napisał:
no, ja raczej ruszam sie jak slon(hihihi)taniec wiec odpada, a moze wlasnie brakuje mi takiej malej tancerki jak Twoja Sophie?

No coz...stworzenie takiej tancerki to sama przyjemnosc;) ...goraco polecam!


No uwierze Ci na slowo Very Happy I niech na tym zostanie, Laughing
Powrót do góry Go down
bozena
plotkarska foremka
plotkarska foremka
bozena


Liczba postów : 166
Age : 45
Localisation : szwajcaria
Registration date : 16/08/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimePią Paź 12, 2007 5:10 pm

ja tez lubie taniec,ale nie mam duzo mozliwosci,bo mojemu nie za bardzo sie udaje tanczyc
uwielbiam czytac przygodowe i awanturnicze ksiazki
Powrót do góry Go down
Adrianna
plotkarska foremka
plotkarska foremka



Liczba postów : 127
Age : 45
Registration date : 06/10/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeNie Paź 14, 2007 8:50 pm

No to ja musze przyznac, ze pod katem tanca wybralam partnera idealnie. Zreszta nie tylko pod tym katem... Wink
Powrót do góry Go down
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimePon Paź 15, 2007 1:55 pm

ksiazki , fotografowanie, sport
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 41
Registration date : 10/09/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimePią Sty 18, 2008 6:30 pm

Kurcze kiedys interesowalam sie zwierzakami a dzis praktycznie brak hobby.O mam jednak zajecie.Kupilam sobie zestaw do robienia zeli (pazurkow)i ucze sie.
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimePią Sty 18, 2008 8:17 pm

gullviva napisał:
zajelama sie robieniem 3D kartek, zabieram sie za scrapbooking, ale w formie obrazkow nie albumow ..ale jestem na poczatku mojej kariery Wink ...a wkurza mnie bo wszystko to potrzebne do tej manualnej zabawy kosztuje drogo Mad
co z tym to sie zgadzam. Tez sobie wlasne kartki na kazda okazje. Kartkami zarazilam sie od siostry juz lata temu..
Teraz od dwoch lat to scrapbooking mnie pochlonelo tez. Uwielbiam to!
W ciagu lat uzbieralysmy razem bardzo duzo wlasciwie rzeczy potrzebnych do tego.. ale fakt jest.. to jest cholernie drogie! Wydasz stowke a patrzysz w siatke.. i pojac nie mozna gdzie stowa poszla!
Nie mniej.. uwielbiam to!
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 41
Registration date : 10/09/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimePią Sty 18, 2008 9:36 pm

Dziewczyny napiszcie cos wiecej na temat tych kartek 3D .Moze zalozcie temat i wklejcie swoje prace.Jestem pewna ,ze dziewczyny tez chetnie je ogladna Idea
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimePią Sty 18, 2008 10:59 pm

Nie to ze reklamuje, ale tutaj jest stronka firmy ktorej uzywam www.stampinup.com
Nie koniecznie uzywam ich papierow ozdobnych bo sa dosc drogie a w sklepach mozna dosc taniej, ale uzywamy tych takich papierow tekturowych. Ale stemple, nakleji, rozmaite dodatki.. czasem kupuje tam.. czasem w sklepie.. I tak i tak troche grosza toto kosztuje..
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 41
Registration date : 10/09/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimePią Sty 18, 2008 11:07 pm

Kurcze szukalam w necie czegos na temat tych kartek i znalazlam forum.Zaczelam ogladac prace i wiem ,ze takie hobby jest super...Niestety humor mi troszke sie popsul bo w czasie przegladania tego forum zauwazylam post ktory brzmial "ness nie zyje" zaczelam czytac historie choroby tej dziewczyny i rycze do teraz Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimePią Sty 18, 2008 11:22 pm

Kati..bidulo..
Wszedzie mozna sie natknac na takie sprawy niestety. Nie uniknie sie tego nawet jak widac na forum poswieconym recznym kartkom..
Powrót do góry Go down
tama
gadula forumowy
gadula forumowy



Liczba postów : 79
Age : 48
Registration date : 22/01/2008

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 11:33 pm

kazda wolna chwile wykorzystuje na czytanie
poza tym mam w planach rozpoczecie zajec z ceramiki - zawsze o tym marzylam i w koncu chce to zrealizowac,.
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitimeCzw Sty 24, 2008 2:00 am

moje ostatnie hobby to drapanie sie po tylku, Smile nic mi sie nie chce
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
Sponsored content





Wasze hobby Empty
PisanieTemat: Re: Wasze hobby   Wasze hobby Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wasze hobby
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NA KAZDY TEMAT :: NA KAZDY TEMAT :: CODZIENNOSC-
Skocz do: