polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko

Go down 
+2
anne
paulledda
6 posters
AutorWiadomość
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimePon Lis 19, 2007 2:03 am

hej dziewczyny
dzisiaj po raz pierwszy w zyciu oddalam krew... ale sie balam Smile ale udalo sie i nie bylo tak zle.... dziesze sie ze sie zdecydowalam....w koncu zrobilam cos pozytecznego....
czy ktoras z was tez sie dawca krwi lub np szpiku kostnego ecc....
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimePon Lis 19, 2007 11:04 am

ja krwi nie oddaje bo ..................mdleje
ja poprsotu czuje jak mi ta krew pobieraja, szumi mi w uszach , robi mi sie niedobrze i mdleje
a chcialabym
moja kolezanka oddaje raz jak jej pobierali wystarczylo ze patrzalam
o malo nie zwymiotowalam
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimePon Lis 19, 2007 12:11 pm

nie przejmuj sie, cierpisz napewno na hemofobie.... (chyba tak to sie nazywa Smile )
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimeWto Lis 20, 2007 12:17 am

No to gratulacje! Odwazna z ciebie foremka!
jakos nie pomyslalam o oddaniu czegokolwiek,(krew czy szpik kostny) chociaz, jesli po mojej smierci zajdzie okazja do pobrania organow...to prosze bardzo bierzcie , co chcecie.
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimeWto Lis 20, 2007 2:05 am

tez sie nad tym zastanawialam
wiesz ze osoby ktore zdecyduja sie na taki krok nosza na rece specjalna bransoletke.... wtedy w razie wypadku takiej osobie moga pobrac organy natychmiastowo i uratowac komus zycie....
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimeWto Lis 20, 2007 10:22 am

ja nie mam bransoletki,ale w torebce nosze mala ksiazeczke ze wszystkimi danymi,w ktorej podpisalam zgode na przeszczep organow
takie ksiazeczki-broszurki dawali tutaj we wloszech,jakies 10 lat temu,kiedy byla kampania pro przeszczepom
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimeWto Lis 20, 2007 8:50 pm

wloszka, a nie wiesz skad teraz mozna wytrzasnac takie ksiazeczki??
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimeWto Lis 20, 2007 10:30 pm

no wlasnie
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
Adrianna
plotkarska foremka
plotkarska foremka



Liczba postów : 127
Age : 45
Registration date : 06/10/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimeSro Lis 21, 2007 7:49 pm

Ja tez myslalam o tym aby wyrazic zgode na pobranie organow po smierci, ale A. mnie od tego odwiodl. Sam ma dokument w ktorym jest napisane iz nie wyraza na to zgody. Wiem pomyslicie, ze to bez serca, ale po tym co sie dzialo w Brazylii wcale mu sie nie dziwie. Zdarzalo sie wiele przypadkow usmiercenia pacjenta tylko dlatego aby pobrac jego organy (on sam wczesniej mial wpisane ze po smierci mozna to zrobic). Moja rodzina wie ze jesli umre a ktrys z moich organow bedzie przydatny to moga,a wrecz powinni wyrazic zgode na przeszczepienie go osobie chorej...ale wczesniej chce aby mieli pewnosc ze naprawde umarlam w naturalny sposob a nie przy "pomocy" osob trzecich. W Brazylii jest to niestety nadal dobry biznas wiec mi, poki co, do skladania takich oswiadczen sie nie spieszy,tym bardziej ze bardzo mozliwe iz zaimieszkamy tam kiedys na stale.
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 41
Registration date : 10/09/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimeNie Lis 25, 2007 9:33 pm

Krewki nie dam bo mdleje ...
Od kilku lat w portfelu nosze zgode na pobranie organow.
Taka ksiazeczke mozna odebrac w instytucie transplantologi (chyba tak sie to pisze). Smile
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitimePon Lis 26, 2007 2:33 am

dzieki za info kati
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
Sponsored content





HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Empty
PisanieTemat: Re: HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko   HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
HONOROWY DAWCA KRWI (i nie tylko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mozliwe tylko we Wloszech

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NA KAZDY TEMAT :: NA KAZDY TEMAT :: CODZIENNOSC-
Skocz do: