polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nago przy dziecku?

Go down 
+2
anne
LuLu
6 posters
AutorWiadomość
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Nago przy dziecku? Empty
PisanieTemat: Nago przy dziecku?   Nago przy dziecku? Icon_minitimePią Lis 30, 2007 4:42 pm

Powrót do góry Go down
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Nago przy dziecku? Empty
PisanieTemat: Re: Nago przy dziecku?   Nago przy dziecku? Icon_minitimePią Lis 30, 2007 7:30 pm

moje dzieci sa juz w takim wieku ze rozumieja i jakiekolwiek nagosci budza w nich zawstydzenie
wiec nie obnosze sie z moja nagoscia przed dziecmi
jakies dwa lata temu moj synek mial 5 lat i kiedys wyszlam z lazienki w majtkach i staniku
na moj widok dziecko mi powiedzialo tak
Mamo zanim wyjdziesz z lazienki sprawdz czy jestes ubrana , bo nie wolno chodzic tak po domu
juz nigdy wiecej mnie nie widzial niekompletnie ubranej
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Nago przy dziecku? Empty
PisanieTemat: Re: Nago przy dziecku?   Nago przy dziecku? Icon_minitimeNie Gru 02, 2007 7:00 pm

moja mala ma 2 latka i kapie sie czesto z nami ja sie przy niej przebieram i nie widze w tym nic zlego...w koncu przez prawie rok karmilam ja piersia.... a co do wspolnego spania to jestem przeciwna.... od urodzenia moja mala spala w swoim lozeczku a jak miala 2 i pol miesiaca to przenioslam ja do swojego pokoiku.....moim zdaniem para potrzebuje intymnosci i chwil spedzonych sam na sam..... ciesze sie ze amelia nie spi z nami i nie mam problemu z odzwyczajeniem jej od tego tak jak niektore moje kolezanki....po za tym nie wyobrazam sobie kochac sie moim mezem wiedzac ze w lozku takze jest moje dziecko.... (mowie to poniewaz spotkalam sie z takimi sytuacjami)
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 41
Registration date : 10/09/2007

Nago przy dziecku? Empty
PisanieTemat: Re: Nago przy dziecku?   Nago przy dziecku? Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 9:10 pm

Podzielam zdanie Paulleddy
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Nago przy dziecku? Empty
PisanieTemat: Re: Nago przy dziecku?   Nago przy dziecku? Icon_minitimePią Sty 11, 2008 11:07 am

moje dzieci znaja mnie naga od malego,wprawdzie teraz nie paraduje nago,ale staram sie,zeby nagosc nie byla dla nich tabu
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
tama
gadula forumowy
gadula forumowy



Liczba postów : 79
Age : 48
Registration date : 22/01/2008

Nago przy dziecku? Empty
PisanieTemat: Re: Nago przy dziecku?   Nago przy dziecku? Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 9:10 pm

zdarza sie, ze wejda do lazienki jak sie kapie, czy tez przebieram ale...staram sie unikac paradowania przed nimi nago i jednoczesnie nie robic z tego tematu tabu.
tak jak napisala wloszka powyzej.

w Szwecji nagosc jest naturalna, az za bardzo mozna powiedziec.
chodzimy z Majka na basen i przed wejsciem do wody istnieje obowiazek dokladnego wymycia sie. hmmm, szczerze mam z tym problem.
odnosze wrazenie, ze w przebieralni kobiety odnosza sie ze swoja nagoscia i jest akcja "wyginam cialo smialo"
Majka biedna nie raz zobaczyla to, czego w zasadzie nie musi az tak dokladnie ogladac.
nauczylam ja, ze pod prysznic idziemy w recznikach, potem szybkie oplukanie sie i wychodzimy. bez nadmiernego demonstrowania nagosci.
jestesmy jedynymi, ktore ubieraja sie w zawrotnym tempie Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nago przy dziecku? Empty
PisanieTemat: Re: Nago przy dziecku?   Nago przy dziecku? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nago przy dziecku?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» pomoc przy opalaniu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: DZIECI :: DZIECI OD 1 ROKU DO 3 LAT-
Skocz do: