polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 forumkowe dzieciaczki

Go down 
+7
LuLu
dorota
wloszka
anne
Alma
Amelia
dziulka
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 2:25 pm

zakladam temacik i szybciutko wklejam wam foteczki, bo nie wiem ile jeszcze dam rade wysiedziec przed kompem...male tak mi daje popalic, ze szok!!!! nie moge siedziec przy kompie, bo boli mnie glowa, nie moge wyjsc na dwor, bo non stop siedze w kiblu wiec jest problem...nie moge wyjsc na dwor, bo ludzie sie perfumuja i jest kupa zapachow a mi wszystko smierdzi (nawet powietrze) !!! wierzcie mi juz sie nie moge doczekac kiedy to sie wszystko skonczy, jeszcze troche i sfiksuje. smieje sie, ze jeszcze maly klusio w brzuchu siedzi a juz tak rzadzi Very Happy . w czwartek bylam u gina wiec mam foteczki...badanka wyszly prawie ok, cos tam jest tylko z wiruskiem jednym i musze isc do wirologa, zeby sprawdzic czy zachaczyl o dzidzie, czy zdarzylam zlapac przed ciaza...modle sie, zeby bylo przed ciaza, bo sama n ie wiem co zrobie jak cos bedzie nie tak, no i zeby nie bylo mi za wesolo to znowu wylazla mi czterocentymetrowa cysta na jajniku Evil or Very Mad !!! na usg oczywiscie sie poplakalam, bo chyba nie moglo sie obejsc bez...na poczatku maly siedzial spokojniutko i tylko lapcie wystawil jak na czesc, ale pozniej juz za bardzo mu jezdzil po brzuchu bo zaczal robic fikolki jak szalony!!! nawet sobie nie wyobrazalam, ze to moze byc tak fantastyczne uczucie!!! ok teraz juz fotki Smile
forumkowe dzieciaczki Ff903886a0e41ef6mforumkowe dzieciaczki 78e6769a05e0a248m
i ekg serduszka forumkowe dzieciaczki C8886a121a69fec0m
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 3:51 pm

Cudo!!!!!!!!!!!!!!!Sliczna ta "nasza" fasolka I love you ,wszystko bedzie ok, badz spokojna Smile
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 6:02 pm

Taka fasolina fajna! A serce jak mlot!
Musisz byc strasznie szczesliwa Dziulka..
O cyste sie nie martw.. ja mam caly czas i mysle ze w sumie cysty ciazy nie przeszkadzaja...
I trzymam kciuki coby wirus sobie poszedl i Was w spokoju zostawil..
Powrót do góry Go down
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeNie Mar 09, 2008 6:51 pm

rozklejam sie jak widze taki cud Very Happy
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePon Mar 10, 2008 11:30 am

piekne,i takie wzruszajace
powodzenia i fasolko rosnij zdrowo
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePon Mar 10, 2008 12:00 pm

dzisiaj juz dzwonilam do wirologa mam tylko wziac skierowanie i jutro na badanka, ale jakies mam przeczucie, ze bedzie dobrze. zreszta nawet sobie nie wyobrazam, ze mogloby byc inaczej!!! co do szczescia to jestem w siodmym niebie choc malenstwo naprawde daje mi w kosc...wczoraj meczyl mnie od 10 rano do 3 po poludniu bez chwili wypoczynku az na koniec oddalam obiad! co do cysty to wiem ze dzidzi nic sie przez nia nie dzieje, kwestia jest tylko taka zeby juz wiecej malpa nie rosla, bo trzeba bedzie znow sciagac a przy ciazy to raczej nie jest wskazane.
kochane cioteczki i oczywiscie dziekujemy za komplementy Wink buziaczki dla was od klusia Very Happy
Powrót do góry Go down
dorota
plotkarska foremka
plotkarska foremka
dorota


Liczba postów : 131
Age : 47
Registration date : 17/07/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePią Mar 14, 2008 12:26 pm

ja bylam u ginekologa,ktory mnie zbadal,pomierzyl,obejrzal wyniki badan
jak na razie wszystko jest ok.Tylko ze mnie mecza nudnosci i obrzydlo mi wiele rzeczy
na usg ide w przyszlym tygodniu
Powrót do góry Go down
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeCzw Kwi 03, 2008 12:09 pm

oj kobietki jakos nie poszly mi te badanka!!!! albo ten moj organizm jest tak popiep..... albo juz nie wiem...jutro mam zadzwonic do ginka i umowic sie na strukturalna. troche jeszcze za wczesnie ale chodzi o czas. najprawdopodobniej w sobote bedzie mi robil usg w szpitalu, trzymajcie kciuki, zeby bylo w porzadku!!! teraz naprawde sie przydadza...
dorota napisał:
Tylko ze mnie mecza nudnosci i obrzydlo mi wiele rzeczy
ja do tej pory jeszcze kibelek zaliczam i nie moge nawet kwiatkow powochac Very Happy
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeCzw Kwi 03, 2008 6:28 pm

Dziulka bede mocno trzymac kciuki!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeCzw Kwi 03, 2008 9:55 pm

Trzymam kciuki za dobre wyniki kochana! Daj nam znac co tam Co powiedza..
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePią Kwi 04, 2008 11:17 am

ja tez mam kciuki mocno zacisniete
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeSob Kwi 05, 2008 10:12 am

daj znac jak juz bedzie po
Powrót do góry Go down
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePon Kwi 07, 2008 12:57 pm

narazie jeszcze mnie ginek odeslam, bo powiedzial, ze najpierw sam chce pogadac z wirolog... w srode cos powinnam wiecej wiedziec.
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeWto Kwi 15, 2008 5:05 am

No juz dawno po tej srodzie.. i co???
Powrót do góry Go down
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 3:07 pm

strasznie mnie zwodzil, ale jutrzo ide na usg i tam zdecydujemy co dalej...narazie powtorzylam jeszcze raz badania i zobaczymy za tydzien jak wyjda wyniki...w piatek wkleje wam kropka Very Happy
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 5:10 pm

dziulka napisał:
strasznie mnie zwodzil, ale jutrzo ide na usg i tam zdecydujemy co dalej...narazie powtorzylam jeszcze raz badania i zobaczymy za tydzien jak wyjda wyniki...w piatek wkleje wam kropka Very Happy


pisz,pisz ,a my trzymamy kciuki
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePią Kwi 18, 2008 7:30 pm

juz wam wklejam mojego kropka...
forumkowe dzieciaczki 15d7e5dbd3e1cb48m forumkowe dzieciaczki Be4bb72c2dcbdc96m
po wczorajszym usg odetchnelam sobie troche z ulga...malenstwo ma sie dobrze, rosnie prawidlowo (ginek pomierzyl troszeczke glowke i to co tam maly pokazal) tylko dranstwo jest okropne Very Happy . najpierw jak na grzecznego dzidziusia przystalo przywital sie z mamusia a pozniej pokazal mi "corna" Razz , ginek jak sie zaczal smiac to szok, poza tym nie chce sie ujawnic czy chlopiec czy dziewczynka...wypial sie pupcia na mnie Very Happy !!! a wlasnie na zdjeciach to co dobrze widac to pupcia, glowke schowal na dole, ulozyl sie jak do porodu, az sie przestraszylam na poczatku, ale przwdopodobnie to nawet lepsza pozycja niz normalnie...ja sie klocic nie bede, nich sobie lezy jak chce, wazne ze wygodnie Very Happy .
pokaze wam jeszcze dwa pajacyki jakie sobie wczoraj kupilam i skarpetunki Very Happy , dzisiejszych zakupow juz wam nie bede wklejac, bo strony by zabraklo Laughing
forumkowe dzieciaczki Bb53418945f3ea74m forumkowe dzieciaczki 414a07ddc03e07f4m forumkowe dzieciaczki B93e0ad287b56c96m
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePią Kwi 18, 2008 7:36 pm

maluszku rosnij nam zdrowo ,na pocieche twoim rodzicom
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePią Kwi 18, 2008 9:12 pm

No to Dziulka nam szaleje z zakupami!
Ale znam te chec kupowania malych skarpetek i czapek, oj znam !
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimePią Kwi 18, 2008 10:58 pm

No to maly jest cnotliwy.. nie chce pokazywac co tam ma, ino dupke wypina do mamy!
Takie te ciuszki malenkie.. zawsze takie kochane to jest..
Powrót do góry Go down
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 7:38 pm

dzisiaj odebralam wyniki, no i igle nie umkne!!!! okolo 20 beda mnie kluc Crying or Very sad. najpierw tylko mam sobie usg strukturalne zrobic, a pozniej igla!!! jak sobie pomysle to az mnie trzesie. juz normalnie jestem zmeczona tymi calymi badaniami i ta ciagla niepewnoscia. pomimo tego, ze sie boje to wolalabym juz jutro a tu jeszcze miesiac trzeba czekac ...
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeSro Kwi 23, 2008 10:50 am

trzymaj sie,bedzie dobrze
jestesmy z toba I love you
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeSro Kwi 23, 2008 11:20 am

w sumie to nie chodzi o mnie tylko sie boje o malenstwo, bo choc wszyscy mi mowia, ze ryzyka nie ma itd, to ja sie naczytalam o pobieraniu wod plodowych i ryzyko zawsze istnieje. dla mnie to tylko kolejna igla ale jak moja dzidzia wlasnie zle zareaguje na interwencje...wiem, ze to paranoja, ale strachulec jest!!!
wloszka napisał:
trzymaj sie,bedzie dobrze
jestesmy z toba I love you
dzieki kasiu, zale sie wam, bo mamy ani meza nie chce denerwowac a samemu z myslami to mozna swira dostac...
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeSro Kwi 23, 2008 12:34 pm

zal sie ,po to tutaj jestesmy,a jak chcesz to szukaj mnie i na gg
wiesz dwa tygodnie temu amnio zrobila moja szwagierka,ta o ktorej pisalam ,ze jest w ciazy z czwartym dzieckiem,wszystko bylo w porzadku
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitimeSro Kwi 23, 2008 7:57 pm

I moja znajoma tez zrobila i jest wszysktko ok.
Z Toba Dziulka i fasolkiem tez bedzie ok. I love you
Powrót do góry Go down
Sponsored content





forumkowe dzieciaczki Empty
PisanieTemat: Re: forumkowe dzieciaczki   forumkowe dzieciaczki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
forumkowe dzieciaczki
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: DZIECI :: CIAZA-
Skocz do: