polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kiedy dojrzewaja?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
julia
gadula forumowy
gadula forumowy



Liczba postów : 92
Age : 45
Registration date : 28/01/2008

Kiedy dojrzewaja? Empty
PisanieTemat: Kiedy dojrzewaja?   Kiedy dojrzewaja? Icon_minitimeSob Mar 15, 2008 7:01 pm

dziewczyny,ktore maja nastolatki-mam do was pytanie
kiedy zaczely dojrzewac wasze corki?Moja ma 9,5 roku i zaczyna miec lekko meszek na wzgorku lonowym,poza tym urosla duzo,chociaz po mnie 173cm i po ojcu 187cm,mozna sie spodziew<ac,ze bedzie wysoka
Poniewaz ja zaczelam dojrzewac pozno,bo mialam skonczone 12 lat,wiec nie wiem czy to nie za wczesnie?
Powrót do góry Go down
gullviva
Moderator
Moderator
gullviva


Liczba postów : 380
Registration date : 11/08/2007

Kiedy dojrzewaja? Empty
PisanieTemat: Re: Kiedy dojrzewaja?   Kiedy dojrzewaja? Icon_minitimeNie Mar 16, 2008 1:22 pm

Kazdy nastolatek indywidualnie dojrzewa ...a dojrzewanie w wieku 12 lat to wcale nie pozne Wink J ak to wygladalo u moje corki jak miala 10 lat to naprawde nie pamietam bo od dluzszego czasu nie "pokazuje sie nago " Wink a okres dostala jak maial 13 lat ...

Ale wiem ze np koleznka z pracy jedna corka dostala okres wlasnie w wieku 10 lat a druga 13 i zadna z niech nie ma zadrnego hormonalnego problemu Smile
Powrót do góry Go down
http://www.open24hours.yoyo.pl/
beata
gadula forumowy
gadula forumowy
beata


Liczba postów : 67
Age : 56
Registration date : 27/08/2007

Kiedy dojrzewaja? Empty
PisanieTemat: Re: Kiedy dojrzewaja?   Kiedy dojrzewaja? Icon_minitimeWto Mar 18, 2008 5:07 pm

moje corki zaczely tez dojrzewac w roznym wieku
starsza miala 12 lat ,a pierwszy okres dostala jak miala 13 lat
mlodsza zaczela dojrzewac jak miala 10 lat i dostala okres majac skonczone 11
czyli julia nie przejmuj sie,twoja corka majac 9,5 roku moze miec pierwsze oznaki dojrzewania
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kiedy dojrzewaja? Empty
PisanieTemat: Re: Kiedy dojrzewaja?   Kiedy dojrzewaja? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kiedy dojrzewaja?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: DZIECI :: NASTOLATKI-
Skocz do: