polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Smierc 2-latki w samochodzie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Smierc 2-latki w samochodzie Empty
PisanieTemat: Smierc 2-latki w samochodzie   Smierc 2-latki w samochodzie Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 9:14 pm

Dwuletnia dziewczynka zmarła po pięciogodzinnej agonii w zaparkowanym na słońcu samochodzie, w którym zostawiła ją matka-nauczycielka.

O tragedii, jaka miała miejsce w miejscowości Merate w Lombardii na północy Włoch, pisze prasa.

Matka trojga dzieci tak bardzo spieszyła się na lekcje do liceum, w którym uczyła, że zapomniała zawieźć córkę do opiekunki i zostawiła ją śpiącą w foteliku w samochodzie przed budynkiem szkolnym.



Kiedy o dziecku przypomniał jej mąż, mała była już umierająca. Dziewczynka zmarła w szpitalu w dniu swych drugich urodzin.

Matka odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci.

http://wiadomosci.onet.pl/1759769,12,item.html







Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Smierc 2-latki w samochodzie Empty
PisanieTemat: Re: Smierc 2-latki w samochodzie   Smierc 2-latki w samochodzie Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:36 pm

glupota ludzka nie zna granic
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
gullviva
Moderator
Moderator
gullviva


Liczba postów : 380
Registration date : 11/08/2007

Smierc 2-latki w samochodzie Empty
PisanieTemat: Re: Smierc 2-latki w samochodzie   Smierc 2-latki w samochodzie Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:24 pm

Evil or Very Mad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

slow brakuje
Powrót do góry Go down
http://www.open24hours.yoyo.pl/
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

Smierc 2-latki w samochodzie Empty
PisanieTemat: Re: Smierc 2-latki w samochodzie   Smierc 2-latki w samochodzie Icon_minitimeSro Cze 04, 2008 12:34 pm

jak o tym uslyszalam to az sie poplakalam. nie wiem jak mozna zapomniec dziecka!!! przeciez to nie torebka czy telefon...poza tym jakie ta malenka musiala przezyc straszne chwile samiutka, zamknieta w tym samochodzie!!!! jak bym dorwala te kobiete to nie wiem co bym jej zrobila Evil or Very Mad . no ale jesli ma choc odrobine sumienia to teraz bedzie musiala zyc ze swiadomioscia ze zabila wlasne dziecko!!!! moze jestem okrutna czy tez niesprawiedliwa, ale guzik mnie to obchodzi!!!!
Powrót do góry Go down
julia
gadula forumowy
gadula forumowy



Liczba postów : 92
Age : 45
Registration date : 28/01/2008

Smierc 2-latki w samochodzie Empty
PisanieTemat: Re: Smierc 2-latki w samochodzie   Smierc 2-latki w samochodzie Icon_minitimeSro Cze 04, 2008 5:49 pm

ja tez o tym czytalam,nie wiem jak mozna byc tak lekkomyslnym
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Smierc 2-latki w samochodzie Empty
PisanieTemat: Re: Smierc 2-latki w samochodzie   Smierc 2-latki w samochodzie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Smierc 2-latki w samochodzie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Smierc wielkiego mistrza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: EMIGRACJA :: EMIGRACJA :: WLOCHY-
Skocz do: