polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 czy chcecie miec jeszcze dzieci?

Go down 
+7
Amelia
LuLu
Adrianna
malgosia
wloszka
gullviva
bozena
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 11:22 am

Amelia napisał:
wloszka napisał:
Amelia i co zrobilas test?
Jeszcze nie, boli mnie brzuch, i czuje , ze bede miala okres Neutral ...widocznie jeszcze nie tym razem.....

moz4e nie tym razem,ale starajcie sie pracowicie:P

a ty wloszko z Sardynii tak ,jak napisala LuLu i pisalam ci ja,poczekaj,bo nie jestes gotowa
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 11:50 am

heheh, pracowicie Razz , czasami to mi sie baaaaaaaaardzo nie chce Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
bozena
plotkarska foremka
plotkarska foremka
bozena


Liczba postów : 166
Age : 45
Localisation : szwajcaria
Registration date : 16/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2007 5:40 pm

ja tez caly czas sie zastanawiam
chcialabym miec dziewczynke,ale moja rana jeszcze sie nie zabliznila,moj maz tez dal sobie na wstrzymanie,wiedzac jakie sa moje uczucia i nic teraz nie mowi
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 8:26 pm

Amelia jak tam starania,a moze to chodzi o to w tym napisie witaj
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 10:35 pm

heheheh, moze??? Wink , kazdy miesiac moze byc dobry. Narazie staram sie za duzo nie myslec, bo wtedy za bardzo sie stresuje...co ma byc to bedzie Smile
Powrót do góry Go down
bozena
plotkarska foremka
plotkarska foremka
bozena


Liczba postów : 166
Age : 45
Localisation : szwajcaria
Registration date : 16/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 16, 2008 12:15 pm

patrzylam na moj post z listopada,kiedy bytlam jeszcze nie pewna czy chce?
moj maz dotrzymal slowa i w ciagu tych miesiecy nie wspominal nic,dal mi czas do namyslu
no i .............postanowilam sprobowac,chce juz wiem,ze chce
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 16, 2008 11:58 pm

Kurcze zawsze chcialam miec parke ale jej napewno nie bedzie bo rozstajemy sie z moim P.

A jesli chodzi oplanowanie dzieci to jestem za.Ostatnio spotkalam sie z kuzynka i zaczelysmy tak po babsku sobie plotkowac i opowiedziala mi o naszej wspolnej znajomej.
Otoz ta znajoma dwa miesiace temu urodzila druga coreczke wiec pytam sie kuzynce jak tam dzidzia naszej znajomej a ta mi mowi ze M oddala ja swojej mamie na wychowanie bo stwierdzila ze jej nie kocha i nigdy nie pokocha i ze jej serce zajela starsza coreczka...Zdziwilo mnie to strasznie bo mialam ja za normalna kobiete a okazuje sie ze z nia niezupelnie jest wszystko ok.

Czy to jest normalne zachowanie????
Powrót do góry Go down
dziulka
mistrzyni gadulstwa
mistrzyni gadulstwa
dziulka


Liczba postów : 516
Age : 46
Registration date : 25/11/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 12:57 am

no normalne to zdecydowanie nie jest!!!! ale moze miala jakas silna depresje poporodowa? ja sobie nie wyobrazam oddac swojego dziecka, tym bardziej ze swojego "widzi mi sie", jesli do tego zycie zmusza to co innego, ale tak....tacy ludzie nie powinni uprawiac seksu jesli nie umieja!
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 11:40 am

Cytat :
no normalne to zdecydowanie nie jest!!!! ale
moze miala jakas silna depresje poporodowa? ja sobie nie wyobrazam
oddac swojego dziecka,

no wlasnie ,moze naprawde miala depresje poporodowa
nie wiem czy czytalyscie w zyczeniach dla mojego synka,pogrubsza moja historie
ja bardzo chcialam druga dziewczynke i chociaz juz na USG mi mowili,ze to chlopak,jak sie urodzil bylo mi zal,ze nie jest dziewczynka
ale nie moge powiedziec,ze go nie kochalam-kochalam,pielegnowalam,tylko ze nie byla to taka pelna milosc,ale nigdy bym nie pomyslala,zeby go oddac na wychowanie
az jak mial 8 miesiecy,otrzasnelam sie,a pomogl mi w tym Moj,bo patrzac na moje zachowanie w stosunku do synka i corki,powiedzial mi wprost:ty go nie kochasz
bylam oburzona,ale na zimno przemyslalam,ze jesli z zewnatrz tak to wyglada,to co moze czuc moj syn???????????!!!!!!!!!!!!!
przeciez to MOJE DZIECKO,tym bardziej,ze to wlasnie on jest do mnie bardzo podobny i wszyscy to podobienstwo zauwazali
nie wiem,czy sa jakies szkody tego mojego postepowania,mam nadzieje,ze nie i udalo mi sie nadrobic te miesiace
dlatego mysle,ze macierzynstwo musi byc przemyslane
a seks mozna go uprawiac,uzywajac antykoncepcji

a tak na marginesie Kati24hh jesli ci mozemy byc pomocne,chcesz nam sie wyzalic zaloz watek na pamietnikach-jest tylko dla wtajemniczonych trzymaj sie
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 40
Registration date : 10/09/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 17, 2008 1:07 pm

Wiecie ja mysle ,ze moja znajoma wcale nie ma depresji.Ona jest szczesliwa z tego co wiem.Jej zycie sie nie zmienilo .Nadal spaceruje z starsza i zachowuje sie tak jakby nic sie nie stalo...Ciekawi mnie tylko jej maz bo to bardzo odpowiedzialny czlowiek nie umiem zrozumiec ze na to pozwolil.Ok nie rozmawialam z nia osobiscie ale oburza mnie takie zachowanie.Nosi sie dziecko pod sercem dziewiec pieknych miesiecy.Czujemy jak w srodku nas rosnie nowe zycie.Czujemy jego ruchy, na badaniach slyszymy bicie serca i chcemy zeby jak najszybciej sie urodzilo,Zebysmy mogly je juz przytulic.Nie umiem wyobrazic sobie ze kobieta w ciazy nie czuje tego ciepla i milosci.Tym bardziej ,ze nie jest to zadna patologiczna rodzina.Maja piekny dom.Maz bardzo dobra prace.Wiec dlaczego ona tak postanowila???!!Sorry ,ale jesli ktos idzie do lozka swiadomy tego ,ze seks moze przynies ciaze , a nie chce tego to ja przepraszam ale od czego sa zabezpieczenia??Wiecie ja nie osadzam kobiet ba sa rozne sytuacje ,ale ta konkretna wku... mnie okropnie.Jak mozna powiedziec ;" nie kocham swojego dziecka i nigdy nie bede kochala..."A co bedzie za kilka lat gdy mala podrosnie i wszystko zrozumie??Przeciez takie dziecko jest skazane juz na jakis uszczerbek swojej wartosci...bedzie zyla z swiadomoscia "moja mama mnie mnie kocha"...Kurcze jestem taka wsciekla, ze jakbym ja zlapala to dostala by chyba w twarz ode mnie.
Powrót do góry Go down
bozena
plotkarska foremka
plotkarska foremka
bozena


Liczba postów : 166
Age : 45
Localisation : szwajcaria
Registration date : 16/08/2007

czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 6:59 pm

bozena napisał:
patrzylam na moj post z listopada,kiedy bytlam jeszcze nie pewna czy chce?
moj maz dotrzymal slowa i w ciagu tych miesiecy nie wspominal nic,dal mi czas do namyslu
no i .............postanowilam sprobowac,chce juz wiem,ze chce

no i juz drugi miesiac probujemy,zobaczymy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: czy chcecie miec jeszcze dzieci?   czy chcecie miec jeszcze dzieci? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
czy chcecie miec jeszcze dzieci?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» to jeszcze ja dolacze - witam
» Szwedki a dzieci
» nasze dzieci a pedofilia
» Jak nauczyc dzieci porzadku?
» JAK PRZYGOTOWAC PRZYJECIE DLA DZIECI?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: DZIECI :: PLANOWANIE-
Skocz do: