polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dzis zloszcze sie na....

Go down 
+7
Amelia
wloszka
Adrianna
anne
gullviva
paulledda
LuLu
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Gru 07, 2007 1:07 pm

nie mozna powiedziec,ze zloszcze sie,ale jest mi bardzo,bardzo smutno
wczoraj byl pogrzeb 16 letniej dziewczynki,ktora zmarla po dwuletniej kalwarii na guza mozgu
pamietam jak byla malutka(bylam kolezanka jej matki),chodzilam razem z moja mala siostra,ktora lubila sie z nia bawic
tak na marginesie byla jedynaczka
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Gru 07, 2007 4:41 pm

strasznie mi przykro, biedna mala
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 41
Registration date : 10/09/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 22, 2007 11:39 am

Dzis zloszcze sie na to ,ze jestem strasznie naiwna...
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePon Gru 24, 2007 2:43 pm

Nie zloszcze sie, ale jest mi smutno.
Dowiedzialam sie wczoraj od starej przyjaciolki, ze we wrzesniu zmarla na raka nasza szkolna kolezanka,zostawila male dzieci... stanela mi przed oczyma pieguska z gitara... i tak mi przykro... zegnaj Celinko.

To juz druga z naszej klasy....
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Gru 28, 2007 11:24 am

A ja jestem wkurzona na ludzi, ktorzy nie znaja sie na zartach Mad
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Gru 28, 2007 12:22 pm

Amelia napisał:
A ja jestem wkurzona na ludzi, ktorzy nie znaja sie na zartach Mad

haha a wiesz,ile takich chodzi po swiecie Mad Mad
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 04, 2008 4:49 pm

wczoraj mi przyszedl rachunek za prad,juz trzeci raz z rzedu po 177 euro,czy u was innych we wloszech k....... sa tez takie ceny
wiem,ze mam bojler elektryczny,ale w takich warunkach,to czlowiek bedzie pracowal tylko,aby zaplacic rachunki
moj maz sie wkurzyl i dzis kupil piecyk gazowy,ale taki zewnetrzny,bo rozmawiajac z kilkoma osobami,ktore sobie takowe zalozyly,oszczedzaja nawet 60% na rachunkach: lol!
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 04, 2008 5:07 pm

widzisz wloszka a ja chce zrobic na odwot..... w zimie potrzebuje czasem 2 butle 15 kilo na miesiac a jedna kosztuje 37 euro....jak sobie pomnozysz przez 4 masz 148 co 2 miesiace plus 50 euro za prad masz 200 euro
jesli u was gaz malo kosztuje to ci sie oplaca, ja kupuje teraz bojler bo mnie szlag trafia jak swieczka gasla a ja wlasnie sidze pod prysznicem z namydlona glowa i jestem sama w domu, albo jak sie gaz konczy.... koszmar
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 04, 2008 5:31 pm

paulledda ah i tak zle i tak nie dobrze
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 04, 2008 5:34 pm

Ja za prad place grosze, ale tylko dlatego, ze malo go zuzywamy.
Piec do ogrzewania wody i centralnego jest na rope.(koszt plus minus jak za gaz). Kuchenka jest na gaz (butle, takie duze , ktore wystarczaja mi na 7-8 miesiecy). Prad wiec konsumuja domowe sprzety, a latem hydromasaz w baseniku.
Powrót do góry Go down
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 04, 2008 6:23 pm

ja mam wszystko na prad i miesiecznie place cos kolo 105 euros i jak co roku na koniec rozliczenia zawsze doplacam brrrrrr
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 04, 2008 8:24 pm

ja raz 400 euro musialam doplacac na szczescie wprowadzili 2 lata temu liczniki satelitarne i co 2 miesiace przychodzi ci rachunek za to za co zuzylas......moja kolezanka ma boiler i rachunki jej przychodza okolo 60 euro.... jak tylko bedziemy miec wiecej czasu to tez kupimy sobie taki..... mam juz dosc marzniecia pod prysznicem a na dodatek mieszkam na pietrze i musze zejsc na dol jak sie swieczka zgasi, na dwor!!!! brrrrrrrrrr
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
beata
gadula forumowy
gadula forumowy
beata


Liczba postów : 67
Age : 56
Registration date : 27/08/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 12:24 pm

jak trudno byc matka nastolatek Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 265215
Powrót do góry Go down
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 41
Registration date : 10/09/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 9:04 pm

Lepiej nie pisac na co i jak bardzo...........CO ZA DZIEN!!!!
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 12, 2008 7:04 pm

DZis szlag mnie trafia na zlosliwosc rzeczy martwych! A konkretnie na moja stara , wredna pralke!! Juz nie wystarczy, ze sam styczen przyprawia mnie o palpitacje, bo trzeba wszystko poplacic(place nawet kanon RAI-glupia krowa jestem, wiem!).nastawilam rano pranie i kiedy przyszlam popatrzec czy juz wyprane, okazalo sie, ze pralka nie wypuszcza ani nie pobiera wody No . ok filtr zatkalo, przytargalam odkurzacz(taki sprytny co wode zbiera), odkrecam filtr(co za idiota umiescil go na dole pralki, zeby mozna byl zalac woda caly dom? Odessalo slicznie wode a ja sie ciesze, ze tym razem sucho w domu i...sru ; pol filtra wyszlo a pol zostalo w pralce! affraid A ze zaradna baba jestem zaczelam dlubac srubokretem , zeby wydrzec reszte filtra i...cos sie urwalo...uszczelka? OOOOO matko!!! Teraz nie moge sprawdzic, czy dziala cholera jedna(filtr byl czysty), bo zaleje dom . M jak zawsze nie ma i masz babo placek!Trzeba staruszke wymienic, a mialam taka nadzieje, ze pociagnie chociaz do wiosny:
K..a tarke w dlon i nad rzeke prac pojde.
Powrót do góry Go down
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 8:56 am

Nie wiem na co sie wsciekac! Na Opatrznosc co sobie kpi z nas, czy na co? Na zlosliwosc losu i niesprawiedliwosc? I wogole jestem zla bo nie mam do kogo wykrzyczec DLACZEGO DO CHOLERY NOOO..?
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 2:34 pm

Alma, krzycz do mnie.
Wyslucham .



A praleczka? Zepsula sie jakas pompa, jutro do sklepu marsz, po nowa pralke.
Jakby malo wydatkow bylo na ten miesiac!
Powrót do góry Go down
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 7:34 pm

Almo, juz wiem..
Pisalam na rozowym.... trzymaj sie kochana.
jesli bedziesz potzrebowala z kims pogadac, pisz. jestem.
Powrót do góry Go down
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 7:46 pm

nie wiem o co chodzi ale widze ze masz wokol siebie osoby ktorym mozesz sie wyzalic , zrob to , pomoze ci
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePon Sty 14, 2008 11:10 am

a mnie dzis wszystko wkurza,mam@
dlaczego to chlopy,nie moga miec choc raz do roku
to moze by zrozumieli co to?????????
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePon Sty 14, 2008 12:01 pm

to lepiej do Ciebie bez kija nie podchodzic Laughing
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePon Sty 14, 2008 12:19 pm

anne napisał:
to lepiej do Ciebie bez kija nie podchodzic Laughing

lepiej w ogole nie podchodzic,bo nawet kij polamie
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePon Sty 14, 2008 11:38 pm

CHOLERA JASNA A JAKA JA JESTEM ZLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad
ale ludzie maja tupet........wrrrrrrrrrr
dzisiaj moj maz konczyl prace u jednego klienta, zaczal wiec zbierac swoje rzeczy nagle sie skapnal ze mu brakuje dwoch teli (takie plachty do przykrywania zeby nie poprudzic na ziemi, wygladaja jak dlugasne dywany)
byly nowe wiec dlatego sie zapytal czy ich nie widzieli bo nie mogl ich nigdzie znalezc, a oni naskoczyli na mojego meza, ze oni nie sa zlodziejami,(wcale tego nie powiedzial) ze jest bezczelny, zbesztali go od gory do dolu....a on sie tylko zapytal czy go nie widzieli.... w tym samym dniu dostawca przywiozl takze meble do tych klientow, jak odjechali zapomnieli zabrac wozka do przewozenia mebli, po paru godzinach wrocili sie do nich i pytaj sie czy jest tu nen wozek, a oni ze nie ma..... moj maz widzial ten wozek (schowali do innego pokoju)i slyszal jak gadali ze sobie go zabiora...... ku.......a mac ale ludzie maja tupet.... mojego meza zmieszali z blotem, zwyzywali, w zywe oczy klamali, jak bylo ewidente ze to oni wzieli....
strasznie mi przykro ze wzgledu na mojego meza, jest bardzo kulturalny, nie wyzywa ludzi i problemy zalatwia w cywilizowany sposob a oni go potraktowali jak pezzo di merda....wystarczylo powiedziec, to zostawilby im nawet ze 20 metrow tego bo to przeciez pare groszy kosztuje a nie krasc jak "morti di fame"
zawsze dobrze tarktuje kientow, robi wszytko jak chca a potem co za to ma,,,??????
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimePon Sty 14, 2008 11:41 pm

a niby polacy to tacy zlodzieje, niech sie popatrza na siebie.... az szkoda mowic, jakbym inne rzeczy wam opowiedziala to by wam wlosy na glowie stanely.....
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
Alma
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Alma


Liczba postów : 319
Age : 51
Registration date : 11/01/2008

Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 3:18 am

O matko.. Twoj maz ma faktycznie anielska cierpliwosc! Ja bym nie wytrzymala, klienci czy nie, nie maja prawa mieszac go z blotem.. Mad
Sama pracuje z klientami, zajmuje sie prawem nieruchomosci i czasem.. czasem musze policzyc juz nawet nie do dziesieciu ale do setki zeby ochlonac..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzis zloszcze sie na....   Dzis zloszcze sie na.... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzis zloszcze sie na....
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» dzis ciesze sie...
» Dzis swietuje Amelia
» Dzis Sarah konczy 8 lat.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NA KAZDY TEMAT :: NA KAZDY TEMAT :: CODZIENNOSC-
Skocz do: