polki-na-swiecie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
polki-na-swiecie

wszystko o was i dla was
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nasze piersi

Go down 
+2
paulledda
LuLu
6 posters
AutorWiadomość
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 8:36 pm

Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimePią Lis 16, 2007 5:57 pm

kurde lulu wlasnie mialam zalozyc ten topik Very Happy
no wiec dziewczyny, w wakacje wymacalam sobie cos na piersi.... za 2 tygodnie ide na badania i.... cholernie sie boje.... kurde takie mysli mi chodza po glowie ze koszmar.... trzymajcie kciuki.... eh
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSob Lis 17, 2007 12:35 am

paulledda, bedzie ok-trzymam kciuki.
Kilka lat temu poszlam do mojego lekarza domowego , od kilku dni cos mnie lupalo w klacie. Posluchal osluchal i mowi, a tak przy okazji jak juz cie badam to sprawdze ci piersi....i mowi, jest cos. Przestraszylam sie...
Skierowal mnie na USG,mammlografie(nie chcieli mi zrobic, bo niby wiek za mlody), i skierowal do onkologa. Paulledda umieralam ze strachu, plakalam i juz sama nie wiem jak to przezylam. U onkologa nerwy mi puscily i nie moglam sie uspokoic.Prawda byla taka, ze poprostu moj kochany lekarz chcial dokladnie zbadac co to i czemu to mam, stad skierowal mnie do onkologa.
teraz wiem, ze sa to cysty, jest ich kilka , ale na razie nie sa grozne i nic sie z nimi nie robi,co roku robie USG i tyle. Dowiedzialam sie, ze takie cysty ma bardzo duzo kobiet. A i moja uroda taka, ze moje cialo produkuje cysty i nawet juz przestalam sie przejmowac, gdy wynajduja mi nowe(w srode ide do szpitala usunac jedna).
Paulledda, wiem jak sie czujesz , ale pamietaj-bedzie dobrze, !!!!
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSob Lis 17, 2007 1:14 am

Paulleda, nie zamartwiaj sie na przyszlosc. Bedzie ok. Majac 19 lat tez wyczulam zgrubienie na piersi, na szczescie nie bylo to nic strasznego, powiekszone wezly chlonne.
Jednak co rok chodze na kontrolne usg.
Powodzenia, trzymam kciuki!!!!!
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSob Lis 17, 2007 2:00 am

dzieki jestescie kochane....
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSob Lis 17, 2007 9:35 pm

Wiem , ze nam latwo powiedziec "trzymaj sie", ale wiedz, ze jestesmy z Toba; badz silna, bo masz dla kogo sie starac....ja rozryczalam sie przy mojej wowczas 3 letniej malej, i nawet nie wiesz jak ja wystraszylam! od tej pory postanowilam-nie spadnie mi nigdy lza przy mojej corce, dzieciaki poprostu sa przerazone widzac placzacych doroslych. Teraz jak mam ochote powyc-zamykam sie w lazience....To taka mala rada.
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeNie Lis 18, 2007 8:39 pm

Podpisuje sie pod wypowieszia luLu. Moja mala tez za duzo razy widziala mnie , jak plakalam.
Teraz jak placze, to tylko pod prysznicem. Ciesze sie, ze coraz rzadziej mi sie to zdarza.
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimePon Lis 19, 2007 1:31 am

dziekuje za cenne rady... nie wiem czemu ale jakos nie chce mi sie plakac.... kurde boje sie a z drugiej strony mam to w dupie, chyba sie wybiore do psychiatry.... nie jestem normalna....
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimePon Lis 19, 2007 11:30 am

paulledda napisał:
dziekuje za cenne rady... nie wiem czemu ale jakos nie chce mi sie plakac.... kurde boje sie a z drugiej strony mam to w dupie, chyba sie wybiore do psychiatry.... nie jestem normalna....

nie,nie jestes nienormalna
takie olanie problemu,to jest reakcja obronna organizmu


Ostatnio zmieniony przez dnia Pon Lis 19, 2007 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimePon Lis 19, 2007 12:15 pm

dzieki wloszka a ja juz myslalam ze cos ze mna nie tak :S
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimePon Lis 19, 2007 10:08 pm

Skoro twierdzisz, ze z Toba jest cos nie tak, to mnie juz dawno powinni w kaftan zapakowac...
Potrafie przejsc przez cala game nastrojow w 10 minut.
Tryskac slodycza a za 2 minuty okantowac meza za byle pierdole...
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimePon Lis 19, 2007 11:20 pm

to tak jak ja Very Happy hehheheh myslalam ze to tylko mi tak bije Smile
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
kati24hh
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
kati24hh


Liczba postów : 252
Age : 41
Registration date : 10/09/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSro Lis 21, 2007 2:07 pm

Kobietki my wszystkie tak mamy to jest nasza natura.Zreszta trzeba komus glowe posuszc wiec niech to beda nasi panowie.

Paula mam nadzieje ze te zmiany to nic groznego. Smile
Powrót do góry Go down
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSro Lis 21, 2007 5:31 pm

dzieki kati
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
paulledda
Moderator
Moderator
paulledda


Liczba postów : 1160
Age : 41
Registration date : 13/08/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSro Lis 28, 2007 1:00 am

no i po wizycie.... a bylo tak.... lekarz wymacal jeszcze jedna gule..... ale twierdzi ze to nic groznego.... ze to takie gulki z tluszczem, lepiej jednak zrobic usg.... po za tym byl mlody okolo 30- 35 lat przystojny, mily i bardzo sympatyczny....wiem wiem jestem mezatka (ale nie moja wina ze mi sie trafil taki lekarz Very Happy )
troche dziwnie na poczatku bylo, ja z golymy cycami na przeciwko niego i gadamy o pogodzie i o takich tam..... hehehehhe..... do nastepnego razu.....
no lzej mi troche teraz....
Powrót do góry Go down
http://www.pitturart.net
anne
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
anne


Liczba postów : 355
Age : 46
Localisation : poludniowa Francja
Registration date : 01/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSro Lis 28, 2007 10:44 am

ciesze sie ze skonczylo sie tylko na strachu
Powrót do góry Go down
wloszka
Admin
wloszka


Liczba postów : 1439
Age : 55
Registration date : 10/07/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSro Lis 28, 2007 10:45 am

paulledda to wspaniale
wiecie co ,zastanawiam sie ,ze prawie 90% z nas ma problemy typu cysty,fibrocysty itp
czy wczesniej tego nie bylo?
czy rozwoj medycyny wplynal na diagnozowanie takich problemow?
Powrót do góry Go down
http://polki-na-swiecie.ativiforum.net
LuLu
urodzona hetera z demencja starcza
urodzona hetera z demencja starcza
LuLu


Liczba postów : 791
Registration date : 09/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeSro Lis 28, 2007 4:25 pm

paulledda, to super! Ciesze sie! A swoja droga stresuja mnie przystojni lekarze..Ostatnio ten co mnie operowal tez byl niczego sobie.No wiadomo, ze sa to relacje czysto lekarz pacjent, ale do dupy, jak widzisz przystojniaka lezac na stole zabiegowym na wpol gola z geba rozdziawiona , i wiesz , ze wygladasz jak straszydlo, to mimo wszystko nie jest to sytuacja komfortowa... jak dla mnie.
Powrót do góry Go down
Amelia
uzalezniona od forum
uzalezniona od forum
Amelia


Liczba postów : 492
Age : 51
Registration date : 15/10/2007

Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitimeCzw Lis 29, 2007 4:47 pm

paulledda napisał:
no i po wizycie.... a bylo tak.... lekarz wymacal jeszcze jedna gule..... ale twierdzi ze to nic groznego.... ze to takie gulki z tluszczem, lepiej jednak zrobic usg.... po za tym byl mlody okolo 30- 35 lat przystojny, mily i bardzo sympatyczny....wiem wiem jestem mezatka (ale nie moja wina ze mi sie trafil taki lekarz Very Happy )
troche dziwnie na poczatku bylo, ja z golymy cycami na przeciwko niego i gadamy o pogodzie i o takich tam..... hehehehhe..... do nastepnego razu.....
no lzej mi troche teraz....

Ciesze sie , ze wszystko ok. Oj ten nasz los kobiet.... Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nasze piersi Empty
PisanieTemat: Re: Nasze piersi   Nasze piersi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nasze piersi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nasze psy
» nasze nalogi
» nasze zeby
» Nasze swieta
» Troska o nasze cialo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
polki-na-swiecie :: NASZE PROBLEMY :: NASZE PROBLEMY :: PROBLEMY ZDROWOTNE-
Skocz do: